Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Jak ktoś się pyta czemu mamy tak marną scenę standupową to w komentarzach macie odpowiedź. Mnóstwo ludzi w tym kraju ma takiego kija w dupie że dziwię się czemu jest tyle problemów z kręgosłupem. Przypominam tylko jak 10 lat temu Abelard Giza powiedział że papież też pierdzi i wywowało to ogromne oburzenie, nawet KRRiT ukarała ich grzywną.

Śmianie się z tragicznych sytuacji jest bardzo mocnym buforem byśmy nie oszaleli, ale kultura umysłowa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stefan_1971:

to siej sie z siebie i z wypadków wśród bliskich.Może jakiś twój kuzyn, wujek #!$%@?ł w drzewo samochodem idź śmiej się z tego.

Dlaczego amerykanie swoją historię szanują a wy na swoją plujecie?


Absolutnie nie pluję na naszą historię, tak jak jest to właśnie w Stanach, ponieważ potrafię rozróżnić śmianie się z czegoś od wyśmiewania. Najbardziej znani amerykańscy standuperzy dokładnie tak robią.
To jest jeden z tych problemów które trawi
@KubaSh: oczywiscie, że można i to w mojej opinii w wielu przypadkach. Np. pedofilom, gwałcicielom, innym zbrodniarzom, ludziom pokroju np. Hitlera, Stalina, Putina i pisowcom jak najbardziej również, szczególnie tym z partyjnej wierchuszki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amatorro: jeśli ktoś go darzy sympatią, to chyba ma pamięć złotej rybki. Przejrzyjcie jego Twittera i wystąpienie w kanale sportowym i posłuchajcie jego poglądów, jego żarty przynajmniej mi zwisają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amatorro: no to wiadomo, nasrał tak naprawdę całej lewicy, ale ja po prostu jakoś nie mogę słuchać takich rzeczy. O dziwo wcale niemało Julek z Twittera wyznaje taką ideologię jak on