Wpis z mikrobloga

W sumie Stanowski mi uświadomił coś o czym w nigdy nie pomyślałem, w zasadzie nie wiem czemu. Mianowicie to, że #korwin jest wyprany ze wszelkich emocji, w pewnym sensie psychopatycznie. Kieruje się swoją logiką i myśli nieco jak robot. Gdyby w przyszłości powstało #ai dorównujące inteligencją ludziom, to miałoby twarz korwina.
Korwin kieruje się logiką SI w stylu, "Jak zwalczyć głód na świecie? Wyeliminować wszystkich ludzi".
#korwin #bekazkonfederacji #neuropa #socjopatia
malyludeklego - W sumie Stanowski mi uświadomił coś o czym w nigdy nie pomyślałem, w ...
  • 21
Co niby wskazuje na wysokie IQ Korwina? Że ignoruje ustalenia nauki? Że zagra mecz szachowy na poziomie 2000 ELO?


@ajuto00: kurczę, ciekawe skąd się bierze ten słynny mit o wysokim IQ Korwina? wypromowały go same kuce czy kto inny? bo słyszę, że powtarza to każdy z prawej i z lewej xD typ chodzi w samych majtkach do sklepu, twierdzi, że globalnego ocieplenia nie ma i jest na diecie KFC, a kobiety
@ananasowy ale #!$%@? Cie przy tym w szachy i brydża, rozwiaze skomplikowany algorytm albo rownanie matematyczne. To o czym ty piszesz wynika z wysokiego ego korwina, jego ignorancji i nieumiejętności przyznania sie do bledu. On przyznanie sie do bledu, albo co gorsza niewiedzy traktuje jako ujme, wiec woli isc w zaparte... Taki czlowiek xd Natomiast taka typowo ścisła inteligencje to on ma zdecydowanie
ale #!$%@? Cie przy tym w szachy i brydża, rozwiaze skomplikowany algorytm albo rownanie matematyczne.


@OrkWojownik: nie słyszałem, żeby Korwin kiedykolwiek coś rozwiązał poza butem, więc z tymi algorytmami i matematyką to proszę o źródło. Natomiast jeśli chodzi o szachy i brydża to cóż... według mnie to dość naciągany powód dla tego mitu o wielkiej inteligencji Korwina.
@ajuto00: Twój problem polega na tym, że nie myślisz i czekasz na gotowe rozwiązania. Jak 90% ludzi. Pozostałe 10% dzieli się na średnio ogarniętych, którzy rozumieją, co mówi Korwin i albo się zgadzają, albo nie (i potrafią się odnieść merytorycznie, czego Ty nie umiesz), a kolejne 1% rozumie, kiwa głową, oraz mówi, że dopóki na świecie przeważać będzie bezrozumne bydło, nic się nie zmieni i sto Korwinów tego nie naprawi.
@lavinka: Jak się odnieść merytorycznie do bzdur o klimacie, jakie wypowiada ten starzec? Inteligentni ludzie nie wypowiadają się o rzeczach, o których nie mają pojęcia. No ale dla jego wyznawców nawet jego bełkot jest prawdą objawioną.
Jakich bzdur? Przecież globalne ocipienie to bzdura. Nie ma żadnego ocieplenia, było globalne ochłodzenie, z którego Ziemia wraca do normalnego poziomu ciepła sprzed lat.


@lavinka: Nie znajdziesz żadnej poważnej publikacji potwierdzającej tę tezę. Jak ktoś jest inteligentny zapozna się z kilkoma takimi publikacjami i albo przyjmie to do wiadomości, albo spróbuje obalić.

Natomiast debil powie, że nie ma nawet sensu czytać, bo on wie lepiej, bo wie. Bo tak ma, że