Wpis z mikrobloga

Szkoda wam tej 15 letniej lyzwiarki Walijewej? Wielu się nad nią rozczula jaka to biedna "dziewczynka" i ja zapewne też bym to robił, gdyby nie świadomość jak okrutne, podłe i klamiliwe potrafią być już takie 15 czy 16 letnie dziewczyny. Od razu robi się z nich niewiniatka bo są bardzo młode a chyba wielu zapomina że dziewczyny w tyn wieku już swoją swiadomosc mają i to solidnie rozwinięta. To nie 8 czy 10 letnie dzieci. Ona zresztą już zaczęła wciskać niezły kit, żeby się tylko wybronic. Gadanie że ktoś ją kompletnie zmanipulowal bo 15 latka bardzo ufa dorosłym to ja do końca tego nie kupuje. Mając 20 czy 21 lat zdarzało mi się kilka razy zagadać jakąś 15 czy 16 letnią dziewczynę. Jeżeli ktoś mi powie, że one są bardzo naiwne, ufne, kruche, szczere i wrażliwe to chyba sobie żarty stroi. Byłem od nich tylko 5 lat starszy a już były w stosunku do mnie nieufne. Nie wierzę więc, że ta lyzwiarka tak w 100% ufala swojej trenerce i wszystko co robiła to robiła nieświadomie. Jak zawsze z kobiet czy młodych dziewczyn robi się od razu niewiniatka bez szukania jakichkwiek dowodów. Bo młoda i z twarzy niewinna to musi być od razu niewinna xd Ona powinna tak samo za ten doping odpowiedziec jak jej trenrka i cały sztab szkoleniowy a nie głaskać ją jak dziewczynkę z początków podstawówki
#przegryw