Wpis z mikrobloga

@WysokiKomisarz:

Traktujecie 500+ jakby to była kasa do #!$%@?

Tak, kasa została na to #!$%@?. Ten program miał na celu spowodowanie wzrostu dzietności, i co - dalej więcej ludzi umiera niż się rodzi. Więc jest do #!$%@?.
@WysokiKomisarz: to sobie nie rób gównojadów jak cię nie stać. Nawet 500+ oraz więcej socjalu i nawet te komputery dla dzieci rodziców z pgru, nie wystarczą na wykarmienie, ubranie i wykształcenie. Co ciekawe pracownicy mopsów i reszty, którzy mają za zadanie kontrolę tej całej patologii, zarabiają minimum.
@kamiloslav: skończyłeś już bułki wykładać na taśmę przez 4 lata 25 letni przegrywie. Ile odłożyłeś... Ja jestem w zawodzie ile ty żyjesz gówniarzu. Wychowałem 3 synów do pełnoletności a tylko to z piłką i boksem (są sportowcami) to luzem 2.000.000 zł i to nie tych gównianych co są teraz tylko 40% zjechała je inflacja, moja rodzina ma wszystko i uważam 500+ to dobry pomysł szczególnie właśnie dla biedniejszych. a twój stary
źródło: comment_1645139718Bcxx35CkoYE7qHAtOeNUTC.jpg
@smialson: nie wyzywam
@kamiloslav: okazał się gimbusem na bezrobociu po zawodówce co go stary z chaty goni bo w łóżku gnije... Taki specjalista od polityki społecznej. Podejrzewam po prostu że jesteś za młody żeby zrozumieć to, nikt się nie utrzyma z 500+ nawet dziecka...
@kamiloslav: no potup jeszcze nóżką, do roboty się weź... Skończ jakąś szkołę bo całe życie będziesz bułki wykładał na taśmę. Poczytaj coś zmądrzej to pogadamy. A na razie spadaj bo mnie zirytowales i masz za swoje... Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi, a jak w głowie pusto to się nie bierze udziału w dyskusji tylko się słucha i chłonie wiedzę. ¯\_(ツ)_/¯
@kamiloslav: jasne. Wyluzujmy. Masz prawo odpocząć, wczoraj mnie zirytowała twoja ignorancja i tekst że zarobiłeś więcej niż ja przez całe życie. To sprawdziłem i wyszło szydło z worka. Skończmy pyskówkę. Dobrego Dnia! Pozdrawiam