Wpis z mikrobloga

Mircy pomóżecie znaleźć Parę Młodą, która miała sesję zdjęciową 26 września 2021, na Kasprowym (około 17).
Szuka ich jeden fotograf, który zrobił im z oddali kilka naprawdę fajnych zdjęć i chce im oddać za darmo.

Żebram o plusy aby to wybiło na górę, po paru dniach będzie można je sobie zabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry dzięki za wszelką pomoc

#fotografia #slub #wesele #wykopefekt #rozowepaski #niebieskiepaski #tatry #gory
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geuze:

Na grupach ze street photography zazwyczaj jak wstawisz zdjęcie z teleeobiektywu to cię zjadą od góry do dołu (jedni uważając, że to nie jest fotografia uliczna, a drudzy, że robisz jak tani paparazzi zdjęcia Bogu ducha winnej Grażynce) XD


Ciekawostka, znam/znałem takiego (z tych drugich) streetowca-purystę. Ale już nie widzi problemu w tym, że przesiadł się na bezlusterkowca, żeby klikani z przyczajki ludzie nie słyszeli "strzału". ( ͡°
  • Odpowiedz
Ale już nie widzi problemu w tym, że przesiadł się na bezlusterkowca, żeby klikani z przyczajki ludzie nie słyszeli "strzału". ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fazonun: no to jest taki paradoks, że często jak ktoś zobaczy, że mu robisz zdjęcie to zacznie pozować albo zrobi głupią minę i wszystko szlag trafił. Tak czy inaczej, jest to jak najbardziej kwestia etyczna - czy i komu powinniśmy robić zdjęcia,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spiritus: obstawiam, że fotograf zrobił sobie zbliżenie panny młodej i się zakochał od pierwszego wejrzenia i teraz próbuje ustalić kim jest ta panna, żeby próbować swojego szczęścia. Najpierw kawka z oddaniem zdjęć, wymiana telefonów, potem znów spotkanko, że niby fotoksiazka itd i bum! Powodzenia chłopie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lastro: bo się uczepileś jak rzep psiego ogona. Wrzucasz ten sam post po kilka razy a później męczysz.

Ja generalnie wyrzuciłbym te zdjęcia w kosz ale nie chciałem Cię zniechęcać... sam myśl nad kadrem ;)
  • Odpowiedz
@spiritus: są obecnie w separacji, facet ma powództwo o alimenty - chcesz więcej info z kim się kontaktować, żeby im podesłać fotki z sesji ślubnej z zeszłego roku?
  • Odpowiedz
@spiritus: Nie chce mi się czytać 70 komentarzy. Jest taka grupka jak tatromaniacy na fb, ze 100k osób tam jest, prawie na pewno będą tam też zakochani ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz