Wpis z mikrobloga

Wykopki, nie polecam #dentysta z #krakow Gabinet Stomatologiczny Estetica Beauty Dent, ul. Wrocławska 80/54, 30-017 Kraków. https://g.page/dentysta-krakow-wroclawska?share

Swego czasu chodziłem do nich regularnie ale potem poziom usług obniżył się dramatycznie. Długie czekanie na umówione spotkanie ok. 30-60 min, zabiegi robione na szybko i nie wszystko co miało być zrobione żeby tylko nadrobić czas itp.

W związku z czym wystawiłem im negatywny komentarz jakoś ponad rok temu. Dziś moja mama odebrała polecony od rzeczonego dentysty, a tam "Wezwanie do usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych". Każą usunąć negatywny komentarz. Niestety tym razem nie jest to list od Kufieta ale dobre i to.

Tak że jeszcze raz, gorąco nie polecam.

#heheszki #niewiemjaktootagowac #oszukujo i trochę #afera
Pobierz russo - Wykopki, nie polecam #dentysta z #krakow Gabinet Stomatologiczny Estetica Bea...
źródło: comment_16450059545si8umVv4nH0xBfxWm8vib.jpg
  • 33
@Niekumaty_: dentysta mnie straszy żebym usunął negatywny komentarz bo inaczej pójdę do sztumu

@Brother_of_Steel: śmiem twierdzić że na pewno będą punktualne. Jak wizyta była powiedzmy o 14:00 a oni mnie wpuścili o 14:30 doplieroto nigdzie tego nie zaznaczą. Klientem tam byłem bo mają mój adres żeby pismo wysłać. W zasadzie dowodem będzie to że dwóch ostatnich wizytach u jednego lekarza, przestałem chodzić.

@Kosmiczny_byk: wrzuciłem im ten list na komentarz
@russo straszka wysyłają, ale niezłe z nich ku*wy, ze zamiast zacząć od siebie i zbadać co jest nie tak w organizacji to lepiej wysłać jakieś gówno pismo licząc że ktoś sie przestraszy i usunie opinie. Obstawiam, że nie będą bawić się w sądy, a nawet jeśli to po ich stronie leży udowodnienie, że opinia godzi w jej dobre imie i cześć ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozabonzo: @russo: widzisz, tylko że takie stwierdzenia jak tutaj można obalić, jeżeli są jakieś ewidencje prowadzone.
Nauczcie się pisać komentarze negatywne.
Jeżeli coś konkretnie piszecie, to bądźcie przygotowani, że to można podważyć.
A wystarczyłoby rozmyć szczegóły...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: ale co niby podważą? Chyba się naogladales za dużo seriali amerykańskich o prawnikach XD nawet gdyby to była absolutna nieprawda to każdy sobie może to napisać gdziekolwiek jeśli nie podchodzi pod paragraf oczerniania albo inny podobny - a udowodnić w polskich warunkach, że takie coś podchodzi, to są miesiące albo lata bezsensownych procesów zapewne zakończone niczym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: to zależy co napiszesz i ten cynizm którym próbujesz zasmakować swoją ignorancję, nie czyni cię mądrym człowiekiem.
Jak napiszę @powaznyczlowiek to debil, to wystarczy że sąd chwilę z tobą porozmawia i uzna to za pomówienie. Tak samo jak ktoś przedstawi ewidencję czasu pracy lekarza, z której wynika, że ten lekarz się nie spóźnił do pracy. I z drugiej strony będzie konsterna, bo żadnych dowodów na potwierdzenie tego, że się spóźnił
@Brother_of_Steel: możesz sobie napisać na mój temat cokolwiek ci się podoba bo jestem internetowym awatarem i tysiąc razy już było mielone, że tutaj prawo tak nie działa. Poczytaj sobie cokolwiek zanim się zaczniesz wypowiadać. Nie sądzę żebyś kiedykolwiek był w jakimkolwiek sądzie, a ty mi tu mówisz o "naszych minach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: ciężko się rozmawia bo walisz cynizmem i szyderą zamiast merytorycznymi argumentami i jak ci się to wypomina, to zamiast dać argumenty, wrzucasz mnie na czarną? Buachachacha. To żeś mnie rozśmieszył, ale cię dobrze rozszyfrowałem.
@russo: ale to od kilku lat zaczyna być #!$%@?ące, ze nie mozna napisac nic negatywnego bo zaraz straszą więzieniem xD
tym bardziej, ze taki prosty zarzut jak opóźnienia, zgodne z prawdą czy nie, można w prosty sposób wyjaśnić na podstawie ewidencji lub czegoś takiego
a jak się tego nie robi, to przeprosić i podnieść jakość obsługi

tylko że dzisiaj szybciej wysłać "pisemko" niż coś próbować zmienić:)
@Brother_of_Steel idę o zakład, że nie prowadzą ewidencji wejść i wyjść z gabinetu. Dodatkowo z komantarzy wynika, ze nie tylko OPa dotyczyla sytuacja. Obstawiam, że dowodem mogly by być jakieś nagrania z monitoringu, ale pewnie i tak ich nie maja, a jeśli mają to raczej ich nie użyją bo się pogrążą. Dodatkowo opinia OPa wg mnie nijak ma się do zarzutów opisanych w liście.
@abstraakcja: Bo to skuteczne. Polskie sądy nie raz karały za negatywny komentarz. W Polsce nie ma wolności słowa. A pozew za opinie to skuteczna forma zwalczania krytyki. Wolne sądy XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kozabonzo: być może, ale to są tylko domniemania. Zakładam, że kancelaria coś ma, bo wysyłanie pism na zasadzie, a nóż, sorry, ale to tylko kufieta jest do tego zdolna. Poza tym każdy przypadek może być różny i w nich jest jakiś klucz, ale bez znajomości innych pism raczej go nie znajdziemy.
Wiesz, jest duże prawdopodobieństwo, że starszą, ale takich rzeczy raczej bym nie ignorował.
No i zasadniczo, co komu przeszkadza usunąć