Wpis z mikrobloga

#perfumy
#rozbiorka
Do rozebrania mam dwa wyśmienite zapachy
Yves Saint Laurent La Nuit Bleu Electrique: 3.8 zł / ml
Bardzo długo szukałem i kilka dni temu udało mi się upolować ten zapach stacjonarnie w Douglas- niestety w większości sklepów jest niedostępny, najprawdopodobniej został wycofany z produkcji co potwierdzają informację na stronie YSL. W mojej opinii jest to jeden z najciekawszych zapachów ostatnich lat w mainstreamie i nie rozumiem jak można go wycofać. Bardzo podobny do klasycznego La Nuit jednak jest bardziej złożony, dojrzały z ciekawszą bazą i mega dobrymi parametrami. Czuje ten zapach mocno nawet po 8h. Do odlania mam około 50 ml.

The One Intense EDP: 2.5 zł / ml
Ciekawa wariacja na temat klasycznego DH The One EDP. Zapachy jednak na tyle się róznią, że nie można go porównywać do klasyka. Ja czuje w nim taki kardamonowy Coca Cola Vibe- idealny na randkę. Do odlania mam około 50-60 ml. Zapach pochodzi z Notino.

Zaciemnione dekanty: 10,20 ml: 3 zł / sztuka.
Wysyłka: Paczkomat 13 zł, ewentualnie paczka w ruchu/orlen wyjdzie taniej.
Możliwa też wysyłka przez OLX jeśli komuś chce się w to bawić, obecnie jest chyba nawet promocja za 1 zł.
Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

Dla zainteresowanych mam jeszcze około 20 innych zapachów ( na priv)
źródło: comment_1645003323TChE6RjGzETADPDYBi7U60.jpg
  • 13
@lktr1: Upolowałem w Douglasie stacjonarnie w mojej miejscowości na lekkiej wyprzedaży bo pozbywają się flakonów z kolekcji. Jest to cena trochę niestety droższa niż pare miesięcy temu w innych perfumeriach, ale zapach mnie tak oczarował, że mówię biorę póki jest. Nigdy nie sądziłem, że jakiś zapach z lini Lhomme/La Nuit może mieć taką projekcje i trwałość
@kamil-gatarczyk: info na gent scents bylo ze jest wycofane tylko oni kierowali zapytanie do ysl na (north america), były kiedyś pamiętam sytuacje że dane zapachy były wycofywane z konkretnych rynków, może on w europie nadal będzie dostepny? bo o dziwo się kontaktowałem z notino i mają otrzymać electrica 100ml pod koniec lutego