Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: @fiman: Jest głównym inżynierem SpaceX. Większość nocy śpi w tesli lub SpaceX bo nie chce marnować czasu na powrót do domu na noc. No alej Janusz musi się pocieszyć, że typek nic nie potrafi, tylko ma farta. Ba, nawet jest nieudacznikiem :D

A w ogóle wszystko przez to że dostał komputer w 1980. Gdybyś ty go dostał, to też byś zbudował takie firmy i wywrócił kilka branż do góry
Opposition_Fuhrer - @ziumbalapl: @fiman: Jest głównym inżynierem SpaceX. Większość no...

źródło: comment_1644983778CI5Rot8saVmKSer4UkNjHb.jpg

Pobierz
@ziumbalapl: Ale te gównofilmiki które produkujecie znam doskonale i są załosnymi kłamstwami na każdym kroku :D
Juz nieraz je oraliśmy. Ten mem zrobiłem właśnie ze względu na was i tetki filmików które stają na rzesach i wymyślają kompletne bzdury kłąmią żeby pokazać że Musk jest zły :D

- https://www.wykop.pl/wpis/63645595/tesla-spacex-ciekawostki-technologia-polska-elonmu/
- https://www.wykop.pl/wpis/63034703/samochodyelektryczne-gielda-tesla-nikola/
- https://www.wykop.pl/wpis/63074587/bardzo-ladnie-opisana-histora-calego-scamu-nikoli-/

Buldupiące przegrywy. Będzie mi te gówna podrzucać i jeszcze myśl iże to są jakieś wartościowe zarzuty i fakty,
Opposition_Fuhrer - @ziumbalapl: Ale te gównofilmiki które produkujecie znam doskonal...

źródło: comment_1645018860SVSDE34WWHxXJ95ScGkeN7.jpg

Pobierz
@Opposition_Fuhrer: Mam w ch%%u jego majątek, tylko obchodzi mnie to jaka jest parszywa gnida - Gatesowi ciężko cokolwiek zarzucić, bo działa na korzyść ludzkości. Wracając do śmieciona muska, przykładowo można przytoczyć sytuację, gdzie dzidzia Elon nie mógł użyć jakiejś gownolodzi do ratowania dzieci i zdobić sobie reklamy, więc zaczął wyzywać jakąś osobę od pedofilów, albo oburzenie świętej krowy, że ktoś publikuje dane o jego lotach. Nie mówiąc o jego idiotycznych pomysłach
@ziumbalapl: O i to jest właśnie piękne. Nie macie absolutnie nic konkretnego do zarzucenia mu i sobie wyszukaliście na siłę jakąś sytuacje gdzie to była tylko dyskusja na Twitterze i raz tam Musk wyzwałni brzyko tego drugiego typka.

I TY TO PRZYTACZASZ JAKO PRZYKŁAD DLACZEGO NIENAWIDZISZ MUSDKA!!!!!!!

A najlepsze że sam nie ogarniasz nawet tej sytuacji ani o co w niecj chodziło. Usłyszałeś coś w połowie, źle zrozumiałeś i sobie dopowiedziałeś
więc zaczął wyzywać jakąś osobę od pedofilów, albo oburzenie świętej krowy, że ktoś publikuje dane o jego lotach.


Faktycznie, to są powody któe uzasadniają to usilne atakowanie go. Maniakalne krzyczenie o nim że jest śmieciem. Nooo, drugiego takiego #!$%@? nie ma na ziemi. Widże że to solidne podstawy żeby aktywnie go mieszać z błotem.

Ty widzisz co ty napisałeś? Jak żałosny jesteś? I będzie mi #!$%@?ł że to nie przez jego pieniądze
@Opposition_Fuhrer:

A najlepsze że sam nie ogarniasz nawet tej sytuacji ani o co w niecj chodziło. Usłyszałeś coś w połowie, źle zrozumiałeś i sobie dopowiedziałeś że on nie chciał ratować dzieci.


Ale ja nic takiego nie napisałem, stwierdziłem tylko, że dzidzia się obrazila jak ktoś mu uniemożliwil użycie łodzi i zaczął atakować i rujnowac ten osobie opinie. Ale o tym już ani słowa, co? Gdyby Musk rozpowiadal dookoła, że jesteś pedofilem,
Przytoczyłem masę podstaw, dostałeś cały filmik na ten temat.


@ziumbalapl: Cały filmik żałosnych naciąganych teorii które są po prostu śmieszne. Nazwanie kogoś pedofilem i twierdzisz że to jest tak #!$%@? potworne że tylko przez to ty jak i armia setek zawistnych kretynów bez przerwy lata i wymyśla jakieś kłąmstwa o musku.

Lewaczku żałosny. Nienawidzisz kapitalistów bo jesteś pokoleniem z, dzickiem wychowanym w dobrobycie z rozrywkami prostymi. Siedzisz na garnuszku mamusi i
Lewaczku żałosny


@Opposition_Fuhrer: Nie jestem lewakiem.

kłąmstwa


Powiedział akolita, który dostał bólu dupy z powodu tego, że losowy wykopek napisał coś złego o świętym Elonie. Tylko się nie uduś od tego płaczu.

Nienawidzisz kapitalistów


Potrzebujesz psychiatry? Leki się skończyły?

Lecisz na czarno, św%rze, nie będę czytał twoich projekcji. Zwal sobie konia, czy coś. Najlepiej do swojego idola.
ziumbalapl - > Lewaczku żałosny

@Opposition_Fuhrer: Nie jestem lewakiem. 

kłąmst...

źródło: comment_1645065069sLu1gbW2eTdUiHUQR59eEE.jpg

Pobierz