Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
4 minuty o wykopkach na 13 minut materiału. I tak nieźle. Ale potem pod koniec mówi że siedział i grał parę godzin. Po co właściwie on tam pojechał? Ja mam wrażenie że on się strasznie pogubił a do wykopków wręcz zmusza się, brakuje tego dawnego Odyna z pasją... Wiedzy na temat znalezisk nigdy nie miał dużej, ale pasji i zaangażowania nie można było mu odmówić, a teraz to jakby wręcz nienawidził kopania.

#odyn
  • 10
@mbwwr bo ja wiem, wszystko to kwestia farta. Gdyby wysypało eurosami uganiałby się pewnie kilka godzin, a IMO jest zwyczajnie rozczarowany, że kolejna plaża nic nie sypnęła.
@mbwwr: próbuję spojrzeć z jego perspektywy na to wszystko i przypomniał mi się kiedyś pewien sen. Sniło mi się że dawno temu byłem z całą rodziną na super wakacjach gdzieś za granicą - plaża, super aparatament, pogoda, basenik itp. a kiedy wróciliśmy miałem okazję znowu polecieć w to samo miejsce ale SAM. Dla mnie to był koszmar nie dzieląc szczęścia z wyjazdu z kimś bliskim... poprostu chciało mi się płakać i
@MajkelSkot jestem, jestem, natomiast oczekiwanie od Odyna jakichś interakcji z lokalsami to xD

Nade wszystko bawi mnie rozczarowanie wykopkow Wlochami, bo nie różnią się one w zasadzie od tych sprzed 2 lat. Wtedy miał po prostu większego farta do fantow + był naprawdę podjarany, bo pierwszy raz wyjechał gdzie po za Polske nie licząc pochmurnego Londynu ( ͡° ͜ʖ ͡°)