Wpis z mikrobloga

@CocoJamboolin hehe śmieszne jak się czyta różowe, które nie wiedzą do kogo piszą i o czym.
Ja nie mówiłem nigdzie, ze to ma być Alloy wersja heintai tylko po #!$%@? ma kartoflaną mordę skoro miała dobrą ¯_(ツ)
Ale widzę już się zesrałyście. No szkoda, że jej nie dali w tej części mordy chłopa, przecież niektóre kobiety wyglądają tak #!$%@? ¯_(ツ)


BTW musisz mieć też fajne kartoflane rysy mordki :)
@CocoJamboolin: To jest gra komputerowa.
Gra komputerowa skierowana głównie do mężczyzn ( baby grają tylko w candy crush) a mężczyźni jako wzrokowcy chcą oglądać ładne i wymodelowane postacie.

I mam nadzieję, że jak zostawią Aloy z kartoflanym ryjem to gracze zagłosują portfelem czy im się taki zabieg podobał.

@pianinka Uwaga odpowiadam: bo celem tej gry nie jest to, żebyś mógł sobie zwalić do głównej bohaterki.


Ale kim ty jesteś żeby dyktować
Pobierz Latarenko - @CocoJamboolin: To jest gra komputerowa. 
Gra komputerowa skierowana głó...
źródło: comment_1644938164AgZ6Ta8bf8lqlxs4Khhvv0.jpg
hehe śmieszne jak się czyta różowe, które nie wiedzą do kogo piszą i o czym.


@kipowrot: hehe, śmiesznie się czyta facecików, co im sperma mózg zalała

Ja nie mówiłem nigdzie, ze to ma być Alloy wersja heintai tylko po #!$%@? ma kartoflaną mordę skoro miała dobrą ¯\(ツ)/¯


@kipowrot: nieee, tylko normalną kobiecą twarz nazywasz brzydką, nieprzyjemną, kartoflaną, tucznikiem, etc., bo się nie wpisuje w topowy kanon kobiecej urody, ogarnij dupsko
Gra komputerowa skierowana głównie do mężczyzn ( baby grają tylko w candy crush) a mężczyźni jako wzrokowcy chcą oglądać ładne i wymodelowane postacie.


@Latarenko: w gry komputerowe grają także kobiety i to coraz częściej, świat nie kręci się tylko wokół facetów i ich potrzeb, a kobiece postacie w grach nie są tylko po to, żebyście sobie mogli walić konia podczas gry