Wpis z mikrobloga

Powinna mieć twarz jak w fanowskiej wersji.


@kipowrot: tzn kobieta z buszu powinna mieć makijaż i twarz wygładzoną filtrami? Bo to jest dodane na porównaniu które dałeś
  • Odpowiedz
@Nosradamo ja nie mówię, że są nienormalne, po prostu nie rozumiem czemu zbrzydzają główną bohaterkę. Miała neutralny ryj, ale pasował do reszty ciała i narracji.
Teraz ma mordę 100kg tucznika. Ponoć jest dużo dialogów, wolałem neutralny ryj niż brzydki, ale widzę tutaj dużo wielbicieli brzydkich postaci z gier - to nie jest aktorka w serialu ;)
  • Odpowiedz
@Nosradamo: z jednej strony fajnie, że tak dbają o szczegóły, ale z drugiej niepotrzebnie marnują na takie pierdoły zasoby - przecież to futerko nie dodaje w żaden sposób realizmu
  • Odpowiedz
@Nosradamo: Grafika w grach jest już na tyle realistyczna, że graficy mogą sobie pozwolić na taki poziom realizmu. Dawniej, pokazywanie niedoskonałości wyglądu bohaterów sugerowałoby graczowi źle wykonaną pracę grafika. A tego, że estetyka gier się zmienia, a studia robią to, co modne, nie będę oceniać.
  • Odpowiedz
ja nie mówię, że są nienormalne, po prostu nie rozumiem czemu zbrzydzają główną bohaterkę. Miała neutralny ryj, ale pasował do reszty ciała i narracji.

@kipowrot: Pomijając resztę tego bełkotu, wyjaśnisz jak ryj może pasować do narracji? bo to mnie zaciekawiło mocno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@kipowrot: dlaczego nawet główna postać ma być modelką/modelem oczywiście częściej spotyka się średnio przystojnego faceta jako głównego bohatera niż kobietę. Hollywood trochę zryło banie wielu przez idealnych aktorów bez skazy, dlatego brytyjskie odpowiedniki seriali zawsze są bardziej realistyczne.
  • Odpowiedz
@e_m_p no ten ryj pasował, bo jest właśnie neutralny, a pierwszy Horizon unikał jak mógł tematów seksu i pochodnych. Tam nie mogło być piękności, w obcisłym stroju, bo wg mnie wyglądałaby równie źle jak obecny kartofel.
Tak samo jak ryj Kratosa pasuje do zlodupca, który widział wszystko, a ryj Nico Bellica do zakapiora. Teraz daj łeb Hitmana Wiedźminowi.
Rozumiesz?

@Nosradamo nie musi być modelem, ale ONA JUŻ MIAŁA RYJ, który nie byl
  • Odpowiedz