Wpis z mikrobloga

Z racji tego że dzisiaj walentynki i dopisało mi dzisiaj szczęście, pragnę się z Wami podzielić tym szczęściem poprzez skromne #rozdajo ( )

Wystarczy polubić ten wpis a z pośród plusujących wylosuję jedną osobę która wygra soczysty obiad przez portal #pysznepl na maksimum 100 zł. Losowanie odbędzie się jutro koło 17 jak już będę miał czas dla siebie. Zielonki nie biorę pod uwagę.

Jak już wylosuję odpowiednią osobę to na priv podaję kod blik na to co sobie wybierzesz, oczywiście jeżeli będzie to poniżej kwoty 100 zł. Blika wysyłam w czwartek o której chcesz.

Jak już otrzymasz zamówienie zrób zdjęcie otrzymanego jedzenia i mnie oznacz, będzie to dowód o legitności tego typów zabaw na przyszłość.

Także życzę powodzenia i warto dzielić się szczęściem z innymi ((oo))
  • 7
Jak już otrzymasz zamówienie zrób zdjęcie otrzymanego jedzenia i mnie oznacz, będzie to dowód o legitności tego typów zabaw na przyszłość.


@eudezet: ok 50% ludzi nie spełnia takich próśb. A to już odfiltrowani ludzie, gdzie 2/3 nie czyta zasad, więc nawet nie miało szansy wziąć udziału mimo plusa (kiedyś organizowałem serie rozdajo)