Wpis z mikrobloga

@siadatajta: No bo chciał bym jak wyjdzie słońce zacząć jakieś aktywności fizyczne na dworze i jakąś prace. Do tego trenuje siłowo co trzyma moja psychikę a czytałem ze różnie bywa przy izoteku z stawami
  • Odpowiedz
@Leevvir: Keto nie nie dieta cud, musisz mieć ujemny bilans kaloryczny i tak. Jedynie nie chce się tak jeść, posiłki sycą na dłużej, dzięki czemu można zachować ujemny bilans teoretycznie nie licząc kcal.
Na redukcji ciężko o nowe mięśnie, choć jak jesteś świeżakiem to coś tam zbudujesz na keto, w ujemnym bilansie kcal. Imo warto ćwiczyć nawet podczas redu.
  • Odpowiedz
@Leevvir: ja miałam tak, że najpierw mi się pogorszyła (jakby toksyny ze mnie wychodziły), a potem jak już zeszło, to było na dłuższą metę duuużo lepiej. Najlepiej było w ogóle na carnivore, ale to już hardkor
  • Odpowiedz
@Leevvir: mi nie pomogło, ale z keto musiałem rezygnować bo dwa razy podchodziłem ale miałem paskudną wysypkę, co nie chciała zejść. Miałem mało pryszcze głównie na plecach i na bokach głowy pod włosami, po odstawieniu wróciło może 10% gówna sprzed leczenia,byłem na połowie rekomendowanej dawki, jedyne uboki to niesamowicie sucha skóra dłoni i spierzchnięte usta. Polecam.
  • Odpowiedz
@Leevvir: a wiec tak. sam mam z tym problem i stosowalem wiele rzeczy m.in keto. ta dieta pomaga i faktycznie jest poprawa, ale w moim wypadku nie wyleczyla z problemu w 100 procentach. po 2 jesli nawet Ci pomoze to przy powrocie na węgle (jesli bedziesz chcial) znowu Cie wysyfi.
  • Odpowiedz