Wpis z mikrobloga

Obecne jełopy na tagach i żałosne dziennikarstwo przechodzi wszelkie wyobrażenia. No już gorzej być nie może, bo 100% komentujących nie widzi że to #!$%@?: https://www.wykop.pl/link/6503167/intel-zapowiada-akcelerator-do-kryptowalut-1000x-bardziej-wydajny-niz-gpu/

Nowe układy mają zapewnić wsparcie m.in. dla zastosowań Blockchain, kopania kryptowalut czy obsługi tokenów NFT. W zakresie obsługi algorytmu SHA-256 będą nawet tysiąckrotnie bardziej wydajne od wykorzystywanych dziś procesorów graficznych w przeliczeniu na jednostkę mocy. Będzie gamechanger?


Ja #!$%@?ę. Oni robią ASICE do SHA-256, czyli do kopania BTC a nie żadnych shitów ani nic co kopie się na kartach graficznych. No faktycznie, ASICE są szybsze od kart graficznych tysiące razy, dlatego już nikt nie kopie nimi BTC, tylko ASICami. Skala głupoty mnie #!$%@?. I nawet wśród komentujących nikt nic nie kuma, że to #!$%@?. I tak nie ulepszą zbyt bardzo ASICów, bo nie ma co ulepszać. Nie ma jak optymalizować, to najprostsze układy do liczenia jednej funkcji na poziomie hardwareowym.

Jeszcze #!$%@? z jakąś obsługą NFT. Co #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No #!$%@? mnie to. Proponuję tam wmixować że będą używały AI i przyspieszą #!$%@? De-Fi, czy coś :D

#bitcoin #kryptowaluty #mining #shitcoin #technologia
źródło: comment_1644836484yjeXglPz4vNL0XRUNsjL0D.jpg
  • 7
@maggotbrain15: Ja pier... (°°
Układ bramek logicznych do podstawowych operacji matematycznych jest taki sam od komputeró lampowych, jeszcze przed procesorami :D Nie ma jak ASICA zoptymalizować na poziomie projektu.
Będzie wytwarzał za pomocą TSMC i ich procesu liturgicznego, dokładnie takiego samego jakiego używają wszyscy, AMD, nVidia, Apple itd.

#!$%@?ęli żałosny tekst o tym że będą wydajniejsi od GPU, bo wiedzą że