Wpis z mikrobloga

Teraz napiszę coś na poważnie: Ten opis usunięcia znaleziska z głównej o ZDRADZIE jest wybitnie absurdalny i pokazuje w jakim oderwanym od realiów świecie żyje moderacja. Oni nie rozumieją podstawowych zasad życia społecznego i ten opis tego jednoznacznie dowodzi. Dlaczego?

Facetka o "exotic look" opowiadała historię swojej matki, która była ZARĘCZONA co oznacza, że przyjęła awanse swojego narzeczonego, zaakceptowała wszystkie jego starania i nakłady finansowe jakie w ich trakcie poniósł, skonsumowała cały czas jaki mężczyzna jej poświęcił oraz na koniec przyjęła prawdopodobnie cenny pierścionek zaręczynowy. Cenny jednostkowo, ale przy całym koszcie oraz wysiłku jaki poniósł narzeczony była to prawdopodobnie kropla. Nic z tego nie musiała robić. Wszystko zrobiła świadomie i z własnej woli.

I teraz wjeżdża jakaś moderacja, która usuwa znalezisko stwierdzając, że o żadnej zdradzie nie było mowy. Czyżby? Nie było zdrady, bo nie było podpisanego papierka? A umowa ustna to niby nie jest umowa? Przyrzeczenie zawarcia umowy to nie jest umowa?

To jest kolejny przykład promowania patologicznych zachowań wśród kobiet, które mogą wykazywać się dowolną nieodpowiedzialnością oraz lekceważeniem wobec zasad, ale musi im to ujść na sucho, a my mamy uznawać, że to jest takie zabawne.

Co dalej panowie wykopowi moderatorzy? Będziecie usuwać znaleziska o oszustach sprzedających garnki czy pościele emerytom za 10 000 zł z uzasadnieniem, że przecież nie było żadnego oszustwa skoro dorosłe osoby same zawarły umowy na kredyty? Bo to jest dokładnie ten sam poziom zwodzenia jednych ludzi przez innych.

Tagi pożyczyłem od @l-RAD-l
#wykop #p0lka #cenzura #przegryw #redpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #zdrada
  • 46
  • Odpowiedz
@wrrior: a to znalezisko nie spadło przypadkiem dlatego, że było bagnem, w którym zbiorczo #!$%@? na kobiety i wyzywano je od #!$%@? bo X lat temu jakaś randomowa kobieta zdradziła swojego narzeczonego? Coś mi się wydaje, że chodziło bardziej o wykopowe incelskie seanse nienwiści, niż samą informację. Coś mi się tak wydaje.
  • Odpowiedz
@bacaa90: Nie wiem, nie zdążyłem przeczytać wszystkich komentarzy ale to na co rzuciłem okiem wyglądało jak wykopowa norma.

bo X lat temu jakaś randomowa kobieta zdradziła swojego narzeczonego


W uzasadnieniu jest napisane, że nie było żadnej zdrady. Ot tylko normalnie "zakończył się jeden związek"

INFORMACJA NIEPRAWDZIWA, MANIPULACJA - W MATERIALE NIE PADA INFORMACJA O ZDRADZIE. TO, ŻE KTOŚ ZAKOŃCZYŁ JEDEN ZWIĄZEK I ZWIĄZAŁ SIĘ Z INNĄ OSOBĄ, NIE JEST POWODEM DO
  • Odpowiedz
NIE JEST POWODEM DO PUBLICZNEJ KRYTYKI


@wrrior: to jest chyba najbardziej absurdalny fragment - laska poszła do Top Model, mówi o tym publicznie w jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce, ale nie można tego komentować bo nie i #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Xuzoun: dokładnie tak. Jak widać wg moderacji Wykop.pl publiczne wypowiedzi kobiet w programach telewizyjnych są wyłączone z publicznej krytyki. Dorosła i trzeźwa kobieta w programie telewizyjnym opowiada historię kompromitującą jej matkę, ale wg jakichś anonimowych moderatorów krytycznych opinii na ten temat wyrażać nie wolno.
  • Odpowiedz
o żadnej zdradzie nie było mowy. Czyżby? Nie było zdrady, bo nie było podpisanego papierka? A umowa ustna to niby nie jest umowa? Przyrzeczenie zawarcia umowy to nie jest umowa?


@wrrior: czyli popierasz zakaz rozwodów a nawet zrywania zaręczyn?
  • Odpowiedz
@wrrior: Po czym wnioskujesz że do zdrady doszło? To tylko spekulacja.

opis usunięcia znaleziska z głównej o ZDRADZIE jest wybitnie absurdalny i pokazuje w jakim oderwanym od realiów świecie żyje moderacja. Oni nie rozumieją podstawowych zasad życia społecznego i ten opis tego jednoznacznie dowodzi.


Za to "odrealnieniem" nie jest bezpodstawne obrzucanie kogoś błotem bo coś się komuś wydaje?

"podstawowa zasada życia społecznego" oznacza hejt i atakowanie dzieci za rzekome grzechy ich
  • Odpowiedz
@dodo_:

Po czym wnioskujesz że do zdrady doszło? To tylko spekulacja.


Mój komentarz, do którego się odniosłeś, precyzyjnie objaśnił po czym.
  • Odpowiedz
A jak przez tydzien ponad walkowany byl temat ordo cos tam i zdrady,


@God3nder: tam do zdrady rzeczywiście doszło. Usuwanie znalezisk jest bez sensu ale zdrady tu nie było.
  • Odpowiedz