Wpis z mikrobloga

Jeżeli zapytasz losowych ludzi na ulicy, czy słyszeli o Bitcoinie, większość a w zasadzie prawie wszyscy odpowiedzą twierdząco. Jeżeli zapytasz ich o kryptowalutę, pomyślą Bitcoin. Podobnie wszelkie instytucje. Kiedy mówią o kryptowalutach, mają na myśli Bitcoin. No to teraz spróbuj zapytać tych samych losowych ludzi o Ethereum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdopodobni, jedynie kilka młodych osób będzie kojażyła tę nazwę. Starszym pewnieskojarzy się z jakimś narkotykiem i będą mieli problem z jej wymową Nawet YT jest pełen filmów instruktażowych jak poprawnie ją wymawiać : https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+pronounce+ethereum ( ͡º ͜ʖ͡º)


Świat już wybrał, czy tego chcesz, czy nie. Nie zmienisz tego. Nie będzie drugiego bitcoina...

Za jakiś czas nazwa Bitcoin i jego logo, będą wśród najbardziej rozpoznawanych świecie, obok McDonaldsa, Coca-Coli itd.


Fragment komentarza mojego wpisu o hiperbitcoinizacji: https://www.wykop.pl/wpis/62370057/hiperbitcoinizacja-juz-trwa-wielokrotnie-powtarzal/

#bitcoin #kryptowaluty #ethereum #scamereum #technologia #inwestycje #gielda #ciekawostki #finanse
Pobierz OppositionFuhrer - > Jeżeli zapytasz losowych ludzi na ulicy, czy słyszeli o Bitcoini...
źródło: comment_16447934638jEXXnVCqNMRZcexphrTcw.jpg
  • 12
@Rafalek-Pedalek: Na ETH na pewno nie. Ale jest kilka legitnych i przydatnych krypto nie scamów.
Bitcoin, Tether, Monero, Litecoin, Grin.
Innych nie znam. Za to wkleję tu mój komentarz sprzed kilku minut:

Jest BTC, które jest jedyną niepodległą nikomu, niezmienną walutą. To gamechanger. A takie jełopy jak ty jarają się jakimiś gównianymi platformami hazardowymi handlującymi nieprzydatnymi do niczego tokenami. Prawdziwa rewolucja, nie to co BTC.


Ja #!$%@?ę... ( ͡° ͜
Opposition_Fuhrer - @Rafalek-Pedalek: Na ETH na pewno nie. Ale jest kilka legitnych i...
@Rafalek-Pedalek: Tether jest bardzo przydatny dla płynności handu BTC i nieemitowany przez bank.
Jak można nie wierzyć w ethereum? Cóż, wystarczy wiedzieć czym jest i jak działa. No, ale wy o technologii #!$%@? wiecie. Opiercie się na jakimś naganianiu tępaków z netu i youtube. To jest wasz research o inwestycjach. Dlatego ty "wierzysz", ja wiem i rozumiem. Taka różnica... ETH to całkowicie scentralizowany scam, który nie jest do niczego przydatny.
Pobierz Opposition_Fuhrer - @Rafalek-Pedalek: Tether jest bardzo przydatny dla płynności hand...
źródło: comment_1644794803SM8hBIjJepEqfMYS5sTrcJ.jpg