Wpis z mikrobloga

Pora pokazać mirkom z #przegryw #redpill #blackpill oraz #incel, że da się doprowadzić do takiego stanu, w którym to #rozowepaski będą pierwsze inicjowały kontakt.

Przy okazji poprawi się kondycję i stan zdrowia, które zarówno u tych osobników, jak i u mnie kuleją.

Mamy dzisiaj 13.02.2022

Aktualne parametry:
Wzrost: 170cm
Waga: 84,6kg
BMI: tragiczne

Plan jest taki:

Przez 6 miesięcy zejść do wagi 70kg oraz wymienić garderobę.

Następnie przez miesiąc, w tygodniowych odstępach będę uczęszczać do lokali rozrywkowych (bary oraz puby) celem sprawdzenia, czy po zmianie sylwetki jest poprawa w sferze matrymonialnej. Jednocześnie będę prowadzić profil na popularnych aktualnie portalach randkowych.

Zdjęcia sylwetki początkowej w komentarzach.

Będę aktualizować status postępu zmiany sylwetki co miesiąc, pod tym wpisem.

Zaczynamy!!!

#postanowienia #mirkokoksy #rozwojosobisty #cwiczenia
#wychodzimyzprzegrywu #gownowpis
  • 30
@Informatyk_0k: Konieczne docięcie żeby mieć dobry wygląd. Choć duża ilość tkanki tłuszczowej to nie tragedia, może stać się trampoliną do większej masy mięśniowej. Osobiście kiedy już ogarnę finanse na tyle żeby móc dość czasu poświęcić na trening planuję cały czas utrzymywać podobną do obecnej wagę, po prostu przekuć tłuszcz w mięśnie.
W każdym razie wołaj z postępami.
@Informatyk_0k: Schudnąć i robić formę można tylko dla siebie a nie dla kogoś a szczególnie dla jakichś p0lek. Jak będziesz to robić żeby laski na ciebie leciały to szybko stracisz motywację i takie dążenie do celu jest bezsensowne i powie ci to każdy kto dłużej ćwiczy. Akceptacja i podobanie się samemu sobie jest na pierwszym miejscu, kobiety to tylko dodatek. Wszystko inne to po prostu będzie #!$%@? salt żeby przypodobać się
@Fekalny_okuratnik: Ja nie mam problemu ze swoim wyglądem i formą. Robię to dlatego, aby pokazać mireczkom, że się da i wbrew temu, co twierdzi się tutaj na wykopie, można być zakolakiem, manletem i co tam jeszcze, a jednocześnie cieszyć się powodzeniem u kobiet.