Wpis z mikrobloga

@Varelse: bo to fajny ziomek jest xD
ja od początku widziałam w nim inteligentnego, sympatycznego gościa i trochę było mi przykro, że tak go jadą po hejt parku. Facet wpadł w towarzystwo, które zrobiło mu wodę z mózgu, ale chyba to było jedyne miejsce, gdzie był akceptowany. Jest niski, szczupły, niezbyt agresywny. Musiało być mu ciężko w szkole. Jeśli był dodatkowo w silnie rywalizacyjnym srodowisku to już w ogóle ( ͡
@TantnisKrzyzowiaczek: jest przecpany co moga zauwazyc ludzie ktorzy mieli z tym stycznosc, po jego fikolkach u stanowskiego trudno mi go nazwac inteligentnym (co najwyzej w miare ogarniajacym pewne aspekty w zyciu) lecz zdecydowanie nie jest zlym czlowiekiem i ma dobre serce w przeciwienstwie do smiecia kossakowskiego
@TantnisKrzyzowiaczek: jasiu ma w sobie empatie do innych a kossakowski to typ czlowieka ktory zjedzie cie od gory do dolu za niepodzielanie jego pogladow i stylu zycia, wyciera sobie gebe religijnymi frazesami po czym rzuca tekstami typu "miejsce lewicy jest na szubienicy", do tego jest strasznie zakochany w sobie, mysli ze ma jakis zawadiacki sznyt a jest zwyklym dupolizem (jak soroko zadzwonil pod koniec to gdyby byl tam na miejscu to