Wpis z mikrobloga

Taki apel. W dobie satelitów owszem widać, że coś jedzie, ale nie zidentyfikuje się jaka to konkretnie jednostka jedzie, to trzeba zweryfikować z ziemi i takie wpisy w tym mogą pomóc. Takie info może np. pomóc zweryfikować przeciwnikowi wiarygodność osobowego źródła informacji.
#ukraina #bialorus #rosja #polska #wojna #wojsko
Pobierz wilku88 - Taki apel. W dobie satelitów owszem widać, że coś jedzie, ale nie zidentyfi...
źródło: comment_1644679393rhAe8sZpncWXgItwI4PWy2.jpg
  • 80
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilku88: Żeby nie było tak jak z amerykańskimi żołnierzami którzy udostępniali swoje treningi przez co było wiadome gdzie znajdują się tajne bazy wojskowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tabarok: Nasi na Tinderze wolą siedzieć.
@wilku88: XD, myślicie, że cywile dowiadują się szybciej od wojska i wywiadu na temat przemieszczania się jednostek wojskowych?


@Cudak13 przecież tylko na wykopie użytkownicy wiedzą, że ich wojsko może być szpiegowanie i tylko na wykopie wiedzą, że ...dobra #!$%@? jesteś debilem
Ale może to przypomni jakiemuś Wykopkowi, że gdy zobaczy kolumnę wojska to nie musi z wywieszonym językiem wrzucać filmiku na streamable i dzielić się ze wszystkimi.


@wilku88: To niech się lepiej maskują.

Po co wrogowi ułatwiać robotę dla kilku plusów?


To nie jest mój wróg. Ja się na wojnę nie umawiałem.
@wilku88: Jak chcecie temat traktować poważnie, to zobaczcie jaka firma zarządza e-Tollem. W sensie, kto dostarczył oprogramowanie itp.;)
Witold Gadowski robił swego czasu o to aferę.
@wilku88: dawno się tak nie uśmiałem. Mam nadzieje że w to nie wierzycie, bo inaczej się rozczarujecie. To by miało sens tylko przy partyzantce, a nie współczesnym polu bitwy.
Po mazurach wojska transportują sprzęt non stop wiec to nie jest jakieś odkrycie, o tym każdy wie.