Wpis z mikrobloga

@Pavulenko: czyli tak, ja jestem debilem, ty jesteś 200iq playerem, a z tego wynika, że Teemo to najbardziej OP champ na topie i wystarczy, że zrobi jeden prosty cheese, żeby wgrać lane za free, bo nie istnieje counterplay.

Pytania: czemu nie grasz Teemo, tylko Xerathem? Czemu żaden z tych kolesi nie jest top 1 Challem, a większość ma problem żeby wyjść z Mastera https://lolalytics.com/lol/teemo/leaderboard/ ?

Teza: to ty jesteś debilem, uznajesz że coś jest OP, bo zwyczajnie jesteś za głupi, żeby zrozumieć jak na to wygrać, a do tego odrzucasz próbę pomocy i wyzywasz osobę, która chce ci pomóc, a Teemo jest gównochampem aktualnie i czrnolistowanie mnie tego nie zmieni, a nawet rzekłbym, że jest kolejnym dowodem na moją rację. Sugeruje, że jesteś płatkiem śniegu, więc to nie może być tak, iż problem jest z tobą, to musi być czynnik zewnętrzny na który nie masz wpływu.
#leagueoflegends
  • 14
a Teemo jest gównochampem aktualnie


@MEKORRO: Teza: to ty jesteś debilem, uznajesz że coś jest gównochampem, bo zwyczajnie jesteś za głupi, żeby zrozumieć jak na tym wygrać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuklak: ja rozumiem jak na tym wygrać, jak na to wygrać i dlaczego to nie jest OP postać, a liczby nie kłamią. Skoro koleś który jest high elo graczem, OTP teemo, ma problem żeby się nim doczłapać do Grandmastera, to o czym my to rozmawiamy?
ja rozumiem jak na tym wygrać, jak na to wygrać i dlaczego to nie jest OP postać

Oczywiście. Ty wszystko rozumiesz, a każdy, kto nie zgadza się z twoją skrajną opinią, to debil.
Każda postać w LOLu jest albo OP, albo gównochampem. Taka prawda.

@MEKORRO:
@Kuklak: czy zapoznałeś się może z genezą tej rozmowy?
Każda postać jest tak dobra jak gracz, który nią steruje, co nie zmienia faktu, że w zależności od aktualnego patcha jedne są silniejsze, inne słabsze. Niektóre są silne, ale mało grane ze względu na unikalny styl którego wymagają (np. ASol).
Kolega @Pavulenko wysunął twierdzenie, że topa nie da się wygrać mając pick przed przeciwnym topem, bo zawsze dostaniesz kontrę i nigdy nie
Każda postać jest tak dobra jak gracz, który nią steruje


@MEKORRO: Nie zgodzę się. Do takiego Viego nie trzeba mieć rąk. Wystarczy poczekać do jednego, dwóch itemów i nagle zaczyna się jego taniec #!$%@?. Wystarczy hitnąć klawiaturę z czoła i zabijasz typa.
@Mega_Smieszek: to jest inna kwestia, że są postacie czy itemy które są bardzo silne, ale to jest rozmyślne działanie Riot Games mające zapewnić im zyski. Pamiętasz może mama o tym, że Yasuo doczekał się drógiego champion release zanim Ornn doczekał się drugiej skórki?¯\_(ツ)_/¯ Do tego, tak jak napisałem wyżej, jeśli champion jest bardzo silny, widać to w statystykach, o Teemo raczej nie można tego powiedzieć.
@MEKORRO: #!$%@? przeinaczasz fakty, odniosłem się do sytuacji w której twój jg nie pomoże ci, a teemo cię bije pod wieżą nie pozwalając ci dotknac farmy, gdy grasz postacia która nie ma opcji zabić teemo, i nie ma opcji farmic jak ten tryndamere, a ty czarujesz tutaj jakieś swoje nie wiadomo co, mówiąc że możesz potem na 1 combo zabić tego teemo co jest absurdalne i sprzeczne. Bo równie dobrze możesz
@Pavulenko: tamten teemo to jest chłop z Challengera, grał na tyle agresywnie jak mógł, przy czym w filmie jest to wytłumaczone. Dostajesz kontrę w postaci Teemo, dostosowujesz do tej sytuacji swoją strategię, albo przegrasz i tyle. Sam początek filmu, koleś mówi: weź masterki, runy i itemy nastawione na to, że on cię będzie harrasował, nie wychodź bez powodu wysoko, jeśli możesz walcz w minionach, oddaj csy ale zbierz expa. Powtarzam, to