Wpis z mikrobloga

Fakty (oczywiście zabarwione emocjonalnie) według #noemi Sopolińska:

1. "Bolt miał mnie zawieść ze spotkania ze znajomymi na Świętokrzyskiej w Warszawie do domu - na Wolę

2. "Trasa zajmuje 6 minut o tej porze"


3. "Wczorajszej nocy trwała godzinę"

Pomiędzy rozpoczęciem trasy (02:05), a zrobieniem ostatniego screena po zakończeniu trasy (02:18) minęły 53 minuty.
.
.

4. "Byłam tak zmęczona dwudniowymi warsztatami tanecznymi, że padłam. Po prostu zasnęłam."

Biedna była tak zmęczona weekendowymi warsztatami tanecznymi, że musiała skończyć imprezę ze znajomymi w poniedziałek o 2 rano!
.
.

5. "śniło mi się, że męski głos dotyka mnie po pośladkach"

6. "gdy się obudziłam..."


7. "kierowca Bolta, wywiózł mnie na jakiś parking, było pusto dookoła, jakieś domy jednorodzinne, niedaleko ogromny piętrowy parking typu Park and Ride.

8. "Silnik zgaszony, zapalone światło w samochodzie i on przekraczający granice mojej prywatności i nietykalności cielesnej"

9. "W końcu mnie odwiózł". "Co więcej, powiedziałam jemu, żeby odwiózł mnie do domu nie podając adresu, użyłam słowa „dom”, a on bez wpisywania w nawigację, nie pytając o ulicę, zawiózł mnie tam, gdzie pierwotnie miał zawieźć…"


A teraz fakty ze screenów:
Noemi zamówiła w aplikacji Bolt trasę Świętokrzyska 11/21 -> Towarowa 25.

Świętokrzyska 11/21 to duży budynek z siedzibą Narodowego Banku Polskiego

Towarowa 25 - pod tym adresem jest kawiarnia "Pokój na lato" oraz [ekskluzywny apartamentowiec Towarowa Towers(https://www.otodom.pl/pl/oferta/ekskluzywny-apartament-towarowa-towers-a-25-ID4c6Cs.html)
ceny mieszkań

Trasa Świętokrzyska 11/21 -> Towarowa 25 to 2,5 kilometra
o 2 w nocy ta trasa powinna zająć:
- samochodem minimum 5-12 minut
- spacerem około 26 minut
- metrem (M2, 3 przystanki) - 6 minut jednak metro M2 nie jeździ po 00:30

Na dwóch screenach z 02:58 i 3:06 widzimy szczegóły przejazdu BOLT
(minęło 8 minut między jednym screenshotem a drugim)
Widzimy, że przejazd BOLT zaczął się o 02:05, skończył o 02:18

Przejazd BOLT trwał więc wg aplikacji 13 MINUT spod siedziby banku pod apartamentowiec.

W czasie tych 13 minut Noemi Sopolińska najwyraźniej zasnęła, a kierowca dowiózł ją pod dom i zakończył przejazd.

Na drugim screenie z 02:40 widzimy jednak lokalizację na al. Krakowskiej koło Lotniska Chopina.
Trasa z al. Krakowskiej na Towarową 25 trwa o tej porze około10-15 minut.

Na tym screenie widzimy jednak wyznaczoną trasę z "Towarowa 25" do Baru "Cuda na kiju" (ul. Nowy Świat 6).
Ciekawe czemu Noemi Sopolińska będąc "porwana", zagrożona, przestraszona i zmolestowana "męskim głosem dotykającym jej pośladków" szukała trasy ze swojego mieszkania do baru na Nowym Świecie?
Może nabrała ochotę na pizzę i piwo?

Majfrrend po przebudzeniu od razu zaczął ją przepraszać "I'm sori", więc Noemi zdecydowała się, że pomimo że jest zbulwersowana "molestowaniem", zażądała zawiezienia pod adres docelowy. Co zajęło zapewne ok. 10 minut.

Co z tego wynika?

Nie będę bronić pana z Azerbejdżanu bo wiemy jak funkcjonuje działanie osób wychowanych w kulturze Arabskiej i jak podchodzą oni do kobiet. I wiemy jakie mają podejście do seksu. Funkcjonują w tym zakresie inaczej niż osoby mężczyźni wychowani w naszej kulturze.

Wiemy też z jakim nastawieniem do Polek podchodzą ogólnie mężczyźni spoza Polski (cały świat zna renomę Polek jako najłatwiejszych kobiet do zaciągnięcia do łóżka), a to z arabskim sznytem do przedmiotowego traktowania kobiet często daje właśnie skutek "molestowania" każdej Polki jaka się nawinie, szczególnie jeśli jest pijana.

Przy czym o ile brodaty, mówiący łamanym angielskim "Rajesh" na jakiejkolwiek imprezie bedzie wyrywał Polki jedną po drugiej, a one będą w niego wpatrzone jak w obrazek bo "taki egzotyczny i męski", o tyle ten sam Rajesh, będąc ubrany w wygodny, znoszony T-shirt z logo barcelony, zawożąc Polkę Boltem czy innym Uberem, po imprezie do domu, nawet nawaloną alkoholem i prawie nieprzytomną, próbując namówić na "coś więcej" - może się rozczarować.

Bo Polka chętnie da arabowi, tylko w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie - od razu na imprezie w kiblu (tzw. "przelotna znajomość") lub po imprezie u niej w apartamencie ("tzw. przygoda na jedną noc").

Pan z Ubera miał pecha, a w dodatku nie był zbyt ładnie ubrany (stara, wytarta koszulka Barcelony nie podeszła pod gusta wyrafinowanej tancerki z wyższych sfer).

Z drugiej strony wielkie księżniczki, nowobogackie Juleczki od razu są pierwsze do oskarżeń o gwałt, molestowanie i nawet w próbie wybudzenia takiej #!$%@? Julki poprzez potrząśnięcie za kolano odnajdą "przekraczanie granic prywatności i nietykalności cielesnej." #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn

Bo mokebe czy inny ciapaty może lewicową Julkę wyruchać bez żadnego problemu, ale pod warunkiem, że ona akurat będzie miała taki nastrój i ochotę na "wyjątkową, jednorazową przygodę" (bo ona taka nie jest!). #julka

Tak więc wątpię, żeby pan Azerbejdżańczyk chciał molestować panią Noemi. Pewnie to zwykłe urojenia #metoo, typowe dla księżniczek, które mają o sobie bardzo bardzo wysokie mniemanie, że wszyscy brzydcy, żle ubrani mężczyźni tylko czekają, żeby ją zgwałcić.

To, że o 02:40 byli pod lotniskiem też jest dziwne i nie wiadomo co osoba ze wschodu miała w głowie, mając na tylnim siedzeniu #!$%@?ą, śpiącą pasażerkę, która nie chce się obudzić i majaczy coś przez sen.

Jak było naprawdę?
Pewnie prawda jest po środku i nigdy jej nie poznamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ciekawie patrzeć na #lewackalogika gdzie Julki chcą jak największej liczby męskich "uchodźców" w Polsce #refugeeswelcome, a potem boją się nocą jechać Uberem, metrem, autobusem czy wracać pieszo do domu, bo ryzyko gwałtu dziwnym trafem z roku na rok jest statystycznie coraz większe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coraz bardziej w takich miastach jak Warszawa czy Poznań robi nam się Londyn czy Sztokholm :)

.
.
.
.
Wpis odnośnie wykopów:

"Różowa wymacana przez inżyniera z Bolta"

"Kierowca Bolta próbował zgwałcić dziewczynę w Warszawie. Rekompensata? 8,23 zł"

Skarga Noemi na przewóz na fanpejdżu Bolta + komentarze: https://www.facebook.com/BoltPL/posts/1361878280951529

#julki #bolt #uber #warszawa
ziuaxa - Fakty (oczywiście zabarwione emocjonalnie) według #noemi Sopolińska:
 1. "Bo...

źródło: comment_1644601561o6pRAAfeKlDY4L5gDeFN7z.jpg

Pobierz
  • 28