Wpis z mikrobloga

Co z młodym redaktorem ? Jest kanał czy nie ? Wróci jeszcze ? To taki dziwny przypadek że zarówno lateksy jak i antylateksy poczuli zagrożenie ze strony młodego szczyla i zrobili wszystko żeby go wyeliminować. Taka moja opinia. A prawda jest taka że gówniarz wprowadził trochę świeżości, fajne dymy na lajcie ale wielcy obrońcy moralności i hipokryci postanowili młodego odciac. Irytujący głos młodego pod bramką i tak był dużo lepszy niż #!$%@? q&a arona. Pluje #!$%@?, prosze od.mlodego się odpierdplic. Mutacji jeszcze nie przeszedł a was zgasił wszystkich jak petow #kononowicz
  • 14
@LuckyLuciano: Knur zadzwonił na policję, młody #!$%@?ł że po jego szarży nie ulotnił się od razu zwłaszcza że pomazał mu skrzynkę gazowa, tylko dalej stał pod bramką. A wiadomo było że nimemben zadzwoni po swoich sługusów.
@Wojt_ASR_: w jego wieku gralem na fortepianie i sie uczylem porządnie, a kapucyna tez trzepałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest wiele produktywnych zajec, a widac po mlodym, ze jest kumaty i mógłby cos robic, kwesta motywacji i wsparcia ze strony rodziców
produktywnych


@Tolek69: #!$%@?, jak widzę, że ktoś pisze o "produktywnych" zajęciach, wartościowych rozrywkach, pożytecznym spędzaniu czasu itp. to od razu wiem, że mam do czynienia z kimś kto ma kija w dupie.
Najlepiej jak w Chinach czy Japonii dzieci do szkoły na 12h, a potem jeszcze z 8h zajęć pozalekcyjnych i tak do usranej śmierci.

To, że chłopak w podstawówce, nawet nie liceum, chodzi sobie w wolnym czasie nagrywać meneli to
#!$%@?, jak widzę, że ktoś pisze o "produktywnych" zajęciach, wartościowych rozrywkach, pożytecznym spędzaniu czasu itp. to od razu wiem, że mam do czynienia z kimś kto ma kija w dupie.

Najlepiej jak w Chinach czy Japonii dzieci do szkoły na 12h, a potem jeszcze z 8h zajęć pozalekcyjnych i tak do usranej śmierci.


@monter_wolter: to ci powiem na moim przykladzie, że w jego wieku dostalem ogara 200 , przy ktorym nauczylem
@Tolek69: no, ale czemu powinni? (chyba że strachu przed tym, że mu knur coś zrobi, to rozumiem XD)

Po co ingerować w zainteresowania chłopaka, jeśli w szkole sobie radzi? Trzeba organizować dziecku każdą minutę życia? Chce sobie nagrywać meneli to niech sobie nagrywa, dopóki krzywdy nikomu nie robi. Co najwyżej to mazanie po skrzynce to należałoby ukrócić, szczególnie, że to nie jest własność knura, choć to też nie powód.
@LuckyLuciano: Nie wiem kto tak myśli ale ja takim osobom współczuję. Jak dla mnie to zielony, aron, pato i ten gimbus (do którego co najlepsze, to ostatnie zdanie o #!$%@? w kółko idealnie pasuje) to jeden poziom i taką samą żenadę u mnie wzbudzają.