Wpis z mikrobloga

Uznacie, że to bajt, wiem. Ale historia prawdziwa. I każe się martwić o przyszłość Polski bardziej niż 100 lat rządów PiSu.
Mam siostrę na prawie w Warszawie, dzisiaj ma egzamin. Generalnie siostra jak to obecna Julka, jest jaka jest. Więc mama ją telefonicznie budzi na egzaminy. Dzisiaj nie naładowała telefonu i nie odbiera, nie ma budzika. Rodzice do mnie, że oni "nie ogarniają ubera" i bym zamówił jej, by ją obudził. Na uberze nie ma opcji, więc po prostu zamówiłem z pyszne najbliższe jej żarcie i napisałem na zamówieniu. Rodzice bym dla pewności zamówił jeszcze coś. Zamówiłem starbucka z ubereats. Okazało się, że jeszcze ojciec zamówił za 100 zł blikiem taxi z Warszawy, by ją obudził i zawiózł na egzamin.
Ogólnie trzeba było zaangażowania 6 osób(ja, rodzice, taxi i dwóch dostawców) i wydania 170 zł, żeby 21 latka na studiach dziennych wstała i dojechała na egzamin o godzinie 10.

Jakby co, siostra krzyczy **** na koncertach i jest lewicowa

  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja też jestem rodzicem i w głowie mi się nie mieści żeby do czegoś takiego doprowadzić.
Na miejscu Twoich rodziców olalbym sprawę a jakby pyskowała zakrecilbym kurek z kasą.
Niech się uczy życia, najwyższa pora skoro ma już 21 lat
  • Odpowiedz
Po prostu większość kobiet jest vlewicowa, bo prawica traktuje ich mniej lub bardziej jak podludzi.


@TeBerry: Większość kobiet jest konserwatywna. Tylko w pokoleniu Julek większość ma lewicowe poglądy.
  • Odpowiedz
Wszystko zależy od tego, jak często jej się to zdarza. Sama na studiach kilkakrotnie prosiłam mamę o telefon z rana, na wypadek gdybym zaspała. Może nigdy nie zaszło to tak daleko jak u Was, że potrzeba było dwóch dostawców jedzenia i taksówki za 100 zł...

Ale wiem jak zmęczony potrafi być człowiek zarywający nocki ucząc się do ważnego egzaminu. Jak taki poziom wycieńczenia i niedoboru snu działa na człowieka - potrafiłam wyłączyć
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Wyglada dla mnie jakbyście robili z niej inwalidę. Kolega raz opowiadał że jego dziewczyna w szkole nie potrafiła używać nożyczek bo mama całe dziecństwo się bała że coś się jej stanie i jej nie pozwalała się nimi bawić. Twoja siostra potrafi ciąć nożyczkami?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
az i drugi by zaspała, to by miała warunek albo powtarzała rok i może czegoś by to ją nauczyło.


@caslin: czego by nauczyło? Że ma rok dłużej imprezek i życia na koszt tatusia?
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: o #!$%@?, ale wy chorzy jesteście, wiesz o tym że są drugie terminy, nie? nie chciało się jej pójść chociażby bo zabalowała poprzedniego dnia albo wie że nic nie potrafi na ten egzamin i nie ma po co tracić czasu na pójście to ma pełne do tego prawo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@caslin: dzisiejsza młodzież ma #!$%@? czy będą powtarzać czy nie, bo i tak starzy utrzymują a co to rok więcej powiedzieć na ich ganuszku.
  • Odpowiedz