Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 269
@reett: no ale w czym jest problem?
Naprawdę mamy się przejmować ludźmi co brali na 0 stopie i teraz robią pikaczu fejs?
Jak zwykle w socjalizmie ma obrywać ten mądrzejszy który takiego błędu nie popełnił?
No ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Wycu91: na tych grupkach teraz jest więcej baitow z wykopu i wykopków czekajacych żeby tylko komuś skrina zrobić niż ludzi zainteresowanych kredytami xD
  • Odpowiedz
@guest: Ale ja tego nie powiedziałem, mówię tylko ze gdyby nie ten cwok nie doszło by do takiej sytuacji, wiec dlaczego jedynym rozwiązaniem jest obciążenie kredytobiorców przez jego błędy. W większości to uczciwie pracujący ludzie którzy chcą mieć coś swojego. A teraz z każdej strony jest dymany przez rząd jak nie gaz to kredyt jak nie kredyt to towary paliwo etc, a ty się cieszysz ze #!$%@? ludzie są dymani bo
  • Odpowiedz
no ale w czym jest problem?

Naprawdę mamy się przejmować ludźmi co brali na 0 stopie i teraz robią pikaczu fejs?

Jak zwykle w socjalizmie ma obrywać ten mądrzejszy który takiego błędu nie popełnił?


@guest: jeżeli nie masz własnego mieszkania i wynajmujesz, to uważaj, bo wyższe kredyty to wyższe koszty wynajmu. Także można się trochę przejmować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reett: a gdzie ja napisałem że się cieszę iż są dymani? Mam ich w dupie.
Cieszyć się mogę jedynie z tego że powoli zbliżamy się do "normalnego" poziomu stóp procentowych. Ile razy w roku mamy łazić po podwyżkę by mieć w miarę te samą pensje do #!$%@??
  • Odpowiedz
@guest: w Polsce wszystkie kredyty na mieszkania są takie, Ci ludzie po prostu nie mieli wyboru. Mieli zamiast raty 1000zl płacić w Warszawie 3.000 za wynajem i za 20lat zostać z niczym? To jest to mądre rozwiązanie? Czy mieszkać z żoną, dzieckiem i psem u rodziców na 40metrach? No które rozwiązanie byłoby mądre?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: wziąć kredyt na tyle ile cie stać, pamiętać o tym że 0 stopy nie będą trwać wiecznie, a nie potem płakać że wracają do średniego poziomu z ostatnich lat.
  • Odpowiedz
@guest: WIBOR jest największy od 2013r i wciąż rośnie, więc nie wraca do lat przed pandemią tylko #!$%@? w górę i nie wiadomo gdzie się zatrzyma. Od 2015r utrzymywał się na stałym poziomie więc co się dziwić, że ludzie liczyli, że przynajmniej przez kilka pierwszych lat będzie stabilnie
  • Odpowiedz
Cieszyć się mogę jedynie z tego że powoli zbliżamy się do "normalnego" poziomu stóp procentowych. Ile razy w roku mamy łazić po podwyżkę by mieć w miarę te samą pensje do #!$%@??


@guest: znalazł się wykopowy ekonomista za 5 zł XD. Obecna inflacja ma wiele źródeł, jest napędzana przez koszty produkcji, energii, jest importowana, wynika w pewnej mierze z rozdawnictwa rządu. Podwyższanie stóp delikatnie ją wyhamuje, ale nie zatrzyma. Długie utrzymywanie
  • Odpowiedz