Wpis z mikrobloga

@Aquamen: od zawsze mówiłem że to hipokryta. W identycznej sytuacji gdyby zbiórkę robił np. Najman to trzask dupy Stana byłoby słychać w całej Polsce.


i jeszcze to #!$%@? na końcu filmiku że to że Rzeźniczak rzuca dziewczyny to wina tych dziewczyn xDDDDD

@Tervaskanto: Ja #!$%@? nie wiedziałem ze ludzie aż tak potrafią nie rozumieć czyichś słów xD on powiedział ze nie wie czego one się spodziewały skoro on miał setki
@Aquamen: Pomimo ze stanowskim gardze to tutaj mu przyznam racje i prawidlowo robi ze #!$%@? ten twitterowy plebs.
Tutaj slownik typowego polskiego pleba z internetu:
SZAPO BA
KLASA
KONCZ WASC WSTYDU OSZCZEDZ
Brawo, swiete slowa
WIELKIE B R A W A
Hehe, dobrze mowi, jazda z #!$%@? hehe
KLASA W SAMA W SOBIE
Chodzaca KLASA
ALE ZAORAŁ, ZNISZCZYŁ, POTURBOWAŁ (itd.)
SZAPO BA
NIC DODAC NIC UJONĆ
W PUNKT
Wyklinanie kogos w
@Aquamen: Ale przecież dobrze mówi. Ten cytat jest niestety często źle używany. Słowa " kończ waść, wstydu oszczędź " użył Kmici podczas pojedynku z Wołodyjowskim. Pojedynku w którym szybko okazało się że Kmicic jest absolutnie bez szans a Wołodyjowski bawi się z nim, rozbrajając go nawet i pozwalając podnieść broń. Wypowiadając te słowa Kmici prosi o dobicie go i zakończenie tego ośmieszającego dla niego samego widowiska.
@plazma ale wstydu oszczędz jest zwrotem ktory powinno się rozumieć właśnie zgodnie z jego etymologią. To jest frazeologizm. Jakby chciał mu napisać aby oszczędził wstydu (sobie) to powinien napisać to inaczej niż "wstydu oszczędz". Nie można zmieniać znaczenia frazeologizmów