Wpis z mikrobloga

@Aquamen Zanim wykop wiedział kto to Stanowski to już chłopa nie znosiłem. Potem była tu wielka euforia i w końcu ludzie zaczynają się na nim poznawać.

Ale do meritum, chłop ma w tym przypadku rację. Nie wiem jakiego pelnego cytatu z książki szukasz ale ten tekst jest znany i to właśnie głównie z tego powodu że ludzie źle go interpretują. Coś nam z bynajmniej, mało kto go uzywa, a każdy wie że
@Zlpnc:
Powiedzenie jest mądre i oznacza, że wiedząc, że gust jest pewną niezmienną zależnością, to dyskusja jako rozmowa pomiędzy określonymi stronami ma sens jeśli coś z niej wynika, dlaczego mielibyśmy więc dyskutować o guście, którego nie zmienimy ? Według przysłowia taka dyskusja nie ma prawa bytu.
Mniej więcej o to chodzi w tym przysłowiu, a nie, że disco polo = jazz.
Cały świat i życie, to dyskusja o guście.
@LM2525:
Jak jest sprytny obrońca, to wszystko da się obronić, a przynajmniej wprowadzić atmosfere większego zrozumienia, ale tak chodziło mi o użycie powiedzenia niezgodnie z jego pierwotnym sensem, czyli cos takiego jak Stanowski zarzuca debilom nie czytającym książek.
@Aquamen: typ próbuje wyjaśnić ignorantom, że nie potrafią nawet w słownik frazeologiczny a ty tu o jakiejś wodzie sodowej?
Już skończyły się argumenty, żeby się #!$%@?ć?
Roastować chłopa trzeba bo to nie tylko obowiązek ale i przyjemność no ale #!$%@?… jakiś poziom powyżej najmana jest potrzebny (°°
@siadaj_Kulson: tak to sodówa, chłop już tak skrzydła rozwinął, że robi za specjalistę od wszystkiego, pomijając fakt, że to próba odwrócenia uwagi i zrobienia debili z ludzi mający inne zdanie