Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry Mireczki ze #szczecin

Piszę z anonimowych, bo trochę siara używać swojego standardowego konta do takich zabaw.
Rozwodzę się z mężem i trwa ostra walka (głównie o finanse). Dzieci nie mamy, a mój wkrótce były uczepił się koniecznie, żeby mi przyklepać winę, bo to ja złożyłam pozew rozwodowy. Złożyłam go, bo chciałam mieć czystą sytuację. Nie ma już między nami miłości, nie chciałam go oszukiwać, chcę zacząć żyć od nowa.
A teraz do brzegu. Kusi mnie, żeby założyć sobie konto na tinderze i poznać jakiegoś chłopa. Tylko jak mnie wytropi mąż z nim, to na bank mi wbiją ze swoim adwokatem winę (a podejrzewam, że mnie śledzi). Polećcie jakieś miejsce (jakąś kawiarnię, knajpę), gdzie można się umówić tak, żeby być poza zasięgiem wzroku ludzi (jakaś loża, knajpka z piwnicą). Wiem, że zawsze można wynająć mieszkanie albo pokój hotelowy, ale aż tak bardzo nie chcę ryzykować.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6203b89e9f21295cc9771d90
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 49
  • Odpowiedz
OP: No dobra, zmieszaliście już mnie z błotem. Fajnie. Dzięki za dogłębną analizę mojego swędzenia i innych aspektów.

A teraz doradzi ktoś coś, gdzie można się na takie randki umówić?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

@AnonimoweMirkoWyznania: no i prawidlowo, skoro sie podzielilas historia, to czego oczekiwalas? Skorzystaj z google, a nie sie wyreczasz innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz