Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins na pewno ten skład taki dobry? Możesz powiedzieć dlaczego?

Białko głównie z grochu, nie tylko najtańsze ale i nienajlepsze dla jelit, chyba że chcesz otworzyć własną biogazownie.

Najczęściej wmawiają sobie jakieś normiki co nie mają pojęcia o diecie że to jest zdrowe. I super przykład że zdrowsze od bułki z paroweczkom. To jakby nic nie powiedzieć bo prawie wszystko jest zdrowsze od przetworzonej żywności i każdy to wie
Ale wiesz, że ci wszyscy komentujący 'huel to gwno' w życiu tego nie widzieli na oczy poza reklamami?

@podle_insynuacje: Typie, tutaj mowa o #!$%@? proszku do rozbełtania z wodą xD Co tu jest do oglądania, co należy poznać zanim zabierze się głos? Wiadomo przecież, że to gówno. Może być równoważne pełnowartościowemu posiłkowi i nadal będzie gównem, którego nie tknie żaden szanujący się, rozumny człowiek któremu zdrowie i posiadanie przeciwstawnych kciuków umożliwiają
@puddin: To ja mam lepszy przepis, 1 serek kremowy hohland, 4 plasterki sera w folijkach, 80ml mleka, mieszasz do zagotowania dodajesz wszystko, obok gotujesz makaron, jak ser się rozpuści dodajesz makaron i gotowe, ale ciekawi mnie smak od nich a nie przepis
@podle_insynuacje: Już wyjaśniałem, rozrobiony z wodą proszek może być równoważny pełnowartościowemu posiłkowi i nadal będzie gównem, którego nie tknie żaden szanujący się, rozumny człowiek któremu zdrowie i posiadanie przeciwstawnych kciuków umożliwiają czerpanie przyjemności z jedzenia.

Twoje zdziwienie może wynikać z tego, że w związku z brakiem czasu, umiejętności albo pieniędzy nie wiesz co to znaczy dobrze jadać, ale nawet w takim wypadku powinieneś rozumieć hejt za nachalność z którą forsowane jest
@Elaviart: Dobra, szkoda mojego czasu na twoje fiksacje analne, skoro tak to słowo 'gówno' jest przez ciebie nadużywane.

Zwróć też uwagę na fakt, że reklamy na fejsie/YT są targetowane, czyli ja chyba jednak mam czas, umiejętności lub pieniądze, skoro tych reklam nie widuje za często, w przeciwieństwie do tutaj komentujących.
fiksacje analne, skoro tak to słowo 'gówno' jest przez ciebie nadużywane.

@podle_insynuacje: Za "gówno" możesz sobie wstawić "breja" albo "paskudztwo" jeśli pomoże ci to powstrzymać te niesmaczne, koprofilne skojarzenia.
Z fejsa nie korzystam także nie wiem o czym w dalszej części mówisz.