Wpis z mikrobloga

Szanowne Państwo, słuchajcie co mi się śniło xd
Byłem ze swoją różową w kawiarnianym ogródku pełnym beztrosko spędzających letnie popołudnie rodzin z dziećmi, w powietrzu unosił się zapach kawy, świeciło słońce, generalnie bardzo przyjemnie - WTEM!
Do ogródka wlazł bobolski spec od survivalu, UrynianoTV, wyciągając z kieszeni garść kolorowych balonów i zapowiadając, że "teraz będą atrakcje, ja nie mogę z wami".
Zaczął mozolnie pompować te balony, wylatywały mu z rąk, jeden pękł z hukiem wywołując płacz guwniaków, a gdy próbował z jednego (balona, nie guwniaka) ukształtować pieska, to wyszedł mu co najwyżej krzywy penes.
Tego było już za wiele, właściciel kawiarni z wyraźnym zażenowaniem wyprowadził deko kuglarza poza ogródek, jednak w trakcie owego wyprowadzania BalonianoTV #!$%@?ł jeszcze ciasteczko do herbaty z jednego ze stolików, łapczywie wpychając je sobie do mordy xd
Najgorsze jednak było to, że zamiast oddalić się od lokalu po tym godnym politowania występie ten ancymon skitrał się za płotkiem okalającym stoliki i bełkotał coś jeszcze o tym, że tutaj jest bardziej przygodowo, pozdrawia osoby które wiedzą o co chodzi i coś o rozrządzie, potem zdjął bluzę i zaczął prezentować Bogu ducha winnym ludziom swoje tatuaże z odpustu. Chwilę później przyjechała straż miejska, a ja się obudziłem. Muszę zajrzeć do jakiegoś sennika. Cóż to może oznaczać?
#kononowicz #olgierdanotv
  • 2