Wpis z mikrobloga

@Maciek92: faktycznie masz wystający brzuch, bo tego tłuszczu w dolnej połowie brzucha masz zbyt mało, aby wytworzyć taką betoniarę.
Zluzuj majty i spuść powietrze.
Masz chyba grube flaki albo srasz raz na dwa tygodnie.
Ewentualnie pijesz cztery piwa dziennie.
  • 2
@Koronanona podbudowałeś mnie Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wezmę się za siebie. Dziękuję

@giguga tak się właśnie czuje, chciałbym nieraz spuścicie te powietrze.
Kminilem właśnie, że może grube flaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo sram nawet częściej niż raz dziennie, a piwa w ogóle nie tykam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale komentarze są tak #!$%@?ące że muszę się w końcu
@Maciek92: Masz dziwną gule nad pępkiem jakby przepuklina. Idź sobie zrób USG jamy brzusznej, bo faktycznie jakoś dziwnie ten twój brzuch wygląda i przy 20% bf nie ma się takiego bebzona.
@Maciek92: a wstrzymujesz albo wstrzymywałeś pierdy w szkole albo teraz w pracy? Jeśli dużo organizm produkował a się wstrzymuje to prowadzi to do powiększenia jelit. Jest jeszcze możliwość, że masz za długie jelita, a to trzeba sprawdzić.
  • 0
@giguga #!$%@?, serio?
W szkole wstrzymywałem sporo, teraz się nie ograniczam i jest ich powyżej średniej bym powiedział.
Do gastrologa? Chodziłem swego czasu, bo mam refluksy i inne głupoty ale nigdy nikt nic nie mówił o brzuchu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maciek92: bo mięśnie brzucha powinny być lekko spięte cały czas i powinno się je tak trzymać. Jak ktoś to robił od zawsze to dla niego naturalne i o tym nie myśli nawet.

Jak nie robił to wygląda to tak jak u Ciebie. Do tego jak ktoś tyje i brzuch zaczyna wystawać to mu jest wygodniej to pościć samopas - mięśnie się rozciągają i wisi bemben.

Cytujac klasyka:

"znów na kiełbase byłaś
@Maciek92: bo jelita nie od razu się rozciągną. Można o tym poczytać na internecie. Ale ilości i czas wstrzymywania muszą być potężne. Nie panikuj. Po jakimś czasie się kurczą z powrotem. Ty masz dobrą przemianę materii więc to raczej nie twój problem.