Wpis z mikrobloga

@takjestembordo: ta jasne, przecież z tego co wiem to wyszła mu szkoła językowa i jakieś biznes z odzieżą. Zresztą na pewno nikt by się nie skapnął że jest gołodupcem jak on jakieś tam wyjazdy organizuje do Dubaju czy inne konferencje xD
Zresztą na pewno nikt by się nie skapnął że jest gołodupcem jak on jakieś tam wyjazdy organizuje do Dubaju czy inne konferencje xD


@card_man: Przecież Ty możesz sam to zrobić tu i teraz. Liczysz ile potrzebujesz ludzi + koszt Twojego pobytu, dzielisz przez X+1 i możesz lecieć do Dubaju i uczyć. Przecież ludzie którzy do niego idą nie potrafią liczyć.
@mayek: tak określam tylko pozerów, którzy udają że są bogaci i uczą być bogaci (patrz akademia bogactwa). Osoby ubogie nazywam z szacunkiem. Jak ktoś ogarnia biznes to widzi, że Midel to mitoman, któremu nic nie wyszło. Szkoleniami zajął się w momencie jak firma odzieżowa zarabiała mniej niż sklep z warzywami, a nie mógł kupić kolejnej nieruchomości, bo nie miał zdolności kredytowej ani gotówki.
któremu nic nie wyszło


@takjestembordo: Ja jego biznesów nie śledzę, ale widzę że jego kanał na yt subskrybuje 187k ludzi. Jakieś spotkania z Liroyem, Mentzenem...Dla mnie to już jakieś osiągnięcie.