Wpis z mikrobloga

Oszust próbuje skalować dochody „szkoleniami” , gdyby miał dobry biznes to trzepałby siano dniami i nocami do miliardów


@sprawdzalemempirycznie: To trochę tak nie działa. Lewandowski ma dobry hajs, a Nadal odwala jakiś szajs na tik toku reklamując co się da, żeby zarobić więcej.
Midel ma hajs z nieruchomości, ale jak może zarobić dodatkowo na szkoleniach to tak robi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@czup: pamiętam, że jakieś 4-5 lat temu te jego filmy o kawalerce w Łodzi robiły na mnie wrażenie. Potem zaczął robić jakiś scam ze spotkaniami dla ludzi sukcesu, więc przestałem oglądać. Ale nie rozumiałem od początku czemu on mówi zdecydowanie, że lepiej mieć 5 mieszkań w kredycie po 20k kapitału na każde, niż dwa z mniejszymi kredytami albo jedno za gotówkę. Super dźwignia,zero wad.
No widać teraz zero wad.
  • Odpowiedz
@takjestembordo: @Shatter: Midel miał szczęście i pojechał na dobrym cyklu konikturalnym jako młody gniewny, który niczego się nie boi inwestując na lewarze kredytowym nie zastanawiając się nawet czy to się może nie udać. Jego naśladowcy, którzy wchodzili ostatnie 2 lata i kredytowali się na zmienną stopę na 5-6 mieszkań mogą się wysypać i skończyć zupełnie odwrotnie pomimo, że będą robić to samo co on. Co gorsza Midel dalej
czup - @takjestembordo: @Shatter: Midel miał szczęście i pojechał na dobrym cyklu kon...
  • Odpowiedz