Wpis z mikrobloga

@Restreppo: Jeśli dla ciebie Cash nie zasługuje na życzliwe traktowanie bo nie jest przystojny to nie różnisz się niczym od tzw. p0lki i raczej sam nie zasługujesz na szacunek. Nie mówiąc już w ogóle, że Cash podróżował także na przykład po Australii i USA, a nie wspomina, żeby go na przykład białe Amerykanki traktowały jak gówno. Poza tym facet naprawdę nie jest brzydki, może nie porywa wyglądem, ale na pewno straszy
no i co z tego? Podejrzewam, że jakbyś w Niemczech tak zrobił to byłoby podobnie.


@pwone: Nah - ludzie sa dla siebie relatywnie mili i sympatyczni, mialem szok kulturowy jak tu zamieszkalem bo spodziewalem sie helmutów w wydaniu sfrustrowany janusz, teraz mam szok kulturowy jak wracam do marudnej Polski.
@DrumBass: No niestety w kraju nad Wisłą nad sie usmiechniesz do obcej kobiety albo chociaz jej drzwi przytrzymasz jak wchodzisz na klatkę tovona to traktuje jak podryw filtr z twojej strony a nie jako zyczliwosc uprzejomsc dla obcego człowieka. I dlatego taka reakcja bo mysli że nieidolnie ją podrywa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DrumBass: mieszkam od 6 lat poza granicami Polski, wpadłam w grudniu klasycznie na święta, idę z ziomkiem do sklepu i z uśmiechem witamy panią ekspedientkę słowami "dzień dobry". Zwyczajne dzień dobry, jednakże nie wysrane z przymusu tylko z uśmiechem na twarzy. Kobieta w sekundę się zjeżyła i wygarnia mi spod lady: " A PANI NIE ZA SZCZĘŚLIWA HUH?!". I tyle. Tyle #!$%@? z uśmiechania się w Polsce.
@biskup2k: Kojarzę coś te jego vlogi z USA i Australii. Chłop pojechał tam na pałe bez planu i w wielu filmikach głównie płakał i marudził. Chyba musiał wynająć jakąś agencję która zrewidowała mu sposób prowadzenia działalności, bo mocno to zmienił na plus.
@DrumBass: staram się komplementować ludzi ale szczerze gdy naprawdę coś mi się w nich podoba, nic na siłę. Raz przyszedł taki typowy Mirek ale miał ręcznie malowany plecak z Zeldy co mega mi się spodobało. Oczywiście moja reakcja nastąpiła "Wow, ale super plecak czy tam jest Majoras Maska?!" Popatrzył na mnie speszony i wyszedł ze sklepu jeszcze odłożył monstera na kosze zakupowe bo prawie się zapomniał o by go ukradł xD