Wpis z mikrobloga

@DrumBass Dokładnie takie same mam obserwacje. Odnoszę wrażenie, że wszyscy za karę żyją w tym kraju.. A kobiety mają kosmicznie wysokie mniemanie o sobie.
  • Odpowiedz
@DrumBass: najgorsze jest to ze polactwo jeszcze będzie bronić takich zachowań i powiedzą ci ze te uśmiechy są fałszywe o ogólnie to lepiej być dla siebie niemiłym XDDD co za naród ha tfu i bynajmniej nie tyczy się to tylko kobiet, incele
  • Odpowiedz
@LonNon: xDDDDDDDDDD Widzisz? Jesteś takim polaczkiem że nawet nie rozumiesz co do ciebie ludzie mówią, twój polski mózg nie potrafi tego zrozumieć, możliwe że nigdy tego nie zrozumiesz
  • Odpowiedz
@DrumBass: Cash zapomniał, ze najważniejsze to nie być brzydkim. Cash ze swoją mordką jak sie uśmiechnie to trochę jednak cringe/fritzl.
Na Bartka Zegarka na pewno lachony by tak nie prychaly. A ze w Turcji czy Mexico żadna na Casha nie prycha bierze sie z jego rasowej /wizualnej odmienności. Analogicznie ja tez nie rozpoznam brzydkiego cringowego Turka czy Mexyka.
Tak ze Cashowi rozpoznawalność i cash trochę odcięły kontakt z rzeczywistością #niebadzbrzydki
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska akurat to nie jest prawdą, bardzo często kasjerki życzą mi miłego dnia. W Żabce, czy tam w Biedronce.


@wooster: Potwierdzam - też się uśmiecham i życzę miłego dnia. Wychodzę z założenia, że jeśli komuś poprawię humor chociaż na kilka sekund - lepiej poprawić niż nie poprawiać ;)
  • Odpowiedz
  • 21
@Joii
Ale akurat amerykańskie czy angielskie uśmiechy to nic więcej jak ordynarne kłamstwa xD. Ci ludzie grają cały czas w teatrze. Gdyby zestawić ich z Polakami to są dokładnie po drugiej stronie spektrum, przyjęli po prostu drugie ekstremum.
  • Odpowiedz
@DrumBass: kiedyś w pizzerii odbierając pizzę życzyłem jakiejś lasce, która mi ją dawała wesołych świąt, zrobiłem coś takiego pierwszy raz w życiu i przez trzy sekundy była jakby zawieszona przez co momentalnie chciałem #!$%@?ć

potem wsiadając do auta zobaczyłem przypadkowo odbicie swojej mordy w lusterku i już zrozumiałem powód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ehh, nie warto
  • Odpowiedz