Wpis z mikrobloga

@Flypho: no i co z tego. Lepiej być nieszczerze miłym i dobrym dla innych niż szczerym gnojkiem. To postępowanie się liczy a nie myśli na które nie masz wpływu.

@wooster: @josedra52: tu nie chodzi o pieniądze. Jakoś w krajach trzeciego świata panuje niewyobrażalne ubóstwo a ludzie potrafią być uśmiechnięci i szczęśliwi.

@LonNon: nie ma nic cringowego w byciu miłym dla innych, to jest twój obowiązek. Tak samo jak
no i co z tego. Lepiej być nieszczerze miłym i dobrym dla innych niż szczerym gnojkiem. To postępowanie się liczy a nie myśli na które nie masz wpływu.


@Pierorzek:
Ale pod tym względem Polacy są całkiem w porządku przecież.

Ordynarne kłamstwo, bo Pani w sklepie uśmiecha się do kogoś obcego XDDDDDDDDDDDD jakże smutny naród

@Joii:
Tak, bo uśmiech zawsze oznacza miłość i sympatię xDD.
@DrumBass: No jak taka sytuacja miała miejsce, to jest to przykre w hooy. Przecież cash nie chciał się z tą p0lką ani hajtać, ani gadać, ani jej gdzieś zapraszać. Zwykła kultura nakazywałaby odwzajemnić uśmiech lub jeśli nie chciała tego robić, to nie zareagować wcale. Polecałbym każdemu polakowi ponurakowi i p0lce wybrać się chociaż raz do stanów, żeby zobaczyć jak diametralnie inne i bardziej pozytywne podejście można mieć do napotkanych (nawet obcych)
@DrumBass: Chłop ma całkowitą rację. Ja zawsze się do wszystkich uśmiechałam i uśmiecham, ale zdecydowana większość lasek w Polsce ma takie maniery i jakoś dziwnie patrzy na facetów z góry. Moim zdaniem jest to wina #!$%@? wychowania - nie oszukujmy się, ale Polacy z roczników 1959-1980 byli kulturalnie niższym szczeblem ewolucji w porównaniu do Europy Zachodniej i Ameryki Północnej, bo cała inteligencja została zmieciona z powierzchni Ziemi i sterowana przez Ruskich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DrumBass:
W sumie niby tak jest a to Amerykanie zakochali się w antydepresantach. Z kolei jak w Japonii pochwalisz czyjś ubiór, fryzurę czy sylwetkę, to można jeszcze liścia zgarnąć bo to w ich kulturze oznacza wywyższanie się ponad rozmówcę. Także możemy mieć swoje smutne gęby, byle nie cały czas ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PomidorovaLova:

Ja zawsze się do wszystkich uśmiechałam i uśmiecham, ale zdecydowana większość lasek w Polsce ma takie maniery i jakoś dziwnie patrzy na facetów z góry.


I punkt dla Ciebie, masz do siebie dystans. Przykra prawda jest taka, że od pierwszych dni życia każdy chłopak słyszy od nauczycielek (zwłaszcza tych starych), że dziewczynki są lepsze i one też to słyszą i w domu czasem. Niektóre laski wyrastając w takich oparach mają
@DrumBass założę się, że ta dziewczyna z anegdotki miała na sobie tyle tapety, że po jej usunięciu byłaby zupełnie innym człowiekiem, co jednocześnie nie przeszkadzało jej czuć się lepszą pod względem wyglądu (bo zapewne to było przyczyną jej reakcji) od opowiadającego. Ciekawe, jakby zareagowała, gdyby koleś miał na sobie maskę z twarzą np. Brada Pitta :)