Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy mogłem dostać drugą szansę od losu?Mam 2.5 roku do wieku czarodzieja i wyglądam w ciul młodo. Kiedy moi normiccy "znajomi" ze szkoły są dzisiaj cieniami samego siebie z piwnymi brzuchami, zakolami, styrani przez pracę, kredydy i żonki, ja wyglądam i tu nie przesadzam jak nastolatek. Dają mi 17, 18 lat. Jestem delikatnej budowy i rysów twarzy.
Pisze o drugiej szansie, bo lata dorastania były trochę #!$%@?.Miałem grubego przesladowcę, który dzisiaj wyglada jak knur z piwem w ręku z memów i przez to nabawiłem się ##!$%@? i nie potrafiłem docenić tego, że przez własne kompleksy, które były zupełnie niepotrzebne przegapiłem szansę na nastoletni związek.
Na studiach były stosunkowo mało dziewczyn na moim kierunku, a wiele z nich zaciążało, były powiedzmy... takimi już widać karierowiczkami. Nie chciałem się w to bawić. W dodtaku "jeszcze" nie byłem dynamiczny, bo po złych latach szkoły nie potrafiłem jeszcze się wryboić, by wyłazić noca do klubów. Wystraczyła mi paczka znajomych z którymi grałe, jadłem kebsy i popijaliśmy.
Obudziłem się z rok temu, że pora wyjśc z piwnicy. Patrze w lustro, żadnych zmian po latach, w dodtaku wyglądam lepiej niż parę lat temu i to nie jest bait. Ale musze przyznac, ze dbam o siebie, od dawna nie odzywiam się śmieciowym jedzenim, już nie pale, nie pije i widzę po sobie jakie tego są pozytywne skutki. Mam sasiada 19 lat i nie mówi mi dzien dobry, tylko cześć, ponieważ mentalnie nie zdziadziałem jak moi rówiesnicy bez problemu znajduję wspolny język z tym sąsiadem.
Więc powiedzcie, czy naprawde moje liczby w metryce są aż tak wielką przeszkodą skoro wszytko inne sprzyja życiu na nowo?

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62021ada3be9540a5d025ff6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1