Wpis z mikrobloga

@Bvrtosz8: alchemik jako pierwszy czeladnik daje mistrzostwo za darmo i jedna każdą miskture stałą, chyba 3 smocze korzenie i goblinie jagody i jeden szczaw więcej jak jestes u niego czeldnikiem ale za to ciężej z kasą niż u innych czeladników. Dwa razy grę przechodziłem i zawsze u niego byłem jako pierwszy
@Bvrtosz8: Moim zdaniem Hershlik jako pierwszy, bo daje dodatkowe potiony i roślinki, a w V rozdziale daje ci wyciąg ze szczawiu królewskiego, który daje +10 do twojej głównej statystyki. Jaku drugiego polecam rzeźnika, skupuje nie tylko mięso (i to po bardzo dobrej cenie), ale również nasiona. Ale myślę, że każdy czeladnik ma sens, mi po prostu podpasowało tak pod build.
@Bvrtosz8: Jak wojownik i pod siłe to kowal jako 1 - najlepszy hajs plus najlepsze bronie możesz wykuwać dla siebie. Jak pod zręczność i łuki to oczywiście Frida. Jako drugi w obu przypadkach rzeźnik bo płaci za surowe mięcho, które i tak zdobywasz przy okazji plus sprzedaje poźniej potrawkę podnoszącą hp. Jak chcesz min maxować to alchemik jako drugi to też dobry wybór.