Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek:
Prawdziwą zakałą galaktyki był Obi 1. Popatrzmy:
- #!$%@? poczucie humoru, którego nie akceptował nawet tolerancyjny Qui Gon;
- przez jego głupi błąd Qui Gon zginął na Naboo, bo za późno uznał, że jednak pobiegnięcie na pomoc swojemu mistrzowi to dobry pomysł;
- cudem pokonał ww. Zabraka, głównie dlatego, że tak naprawdę #!$%@? wie dlaczego bo jak wykonał skok to tamten nie wiem, myślał o Twilekance, którą będzie #!$%@?ł z
@SaintWykopek: Ngdy nie mogłem pojąć fenomenu SW - dla mnie jedynym dobrym elementem byli Jedi. Tajemniczy zakon, który potrafi używać i znajdować zastosowanie dla "magii" w wysoko technologicznej cywilizacji. Ulubiona scena jest jak generał lży Moc, a Wejder go dusi za bluźnierstwo.

Ta historia w ogóle się nie skleja i gdyby Lucas nie przeczytał Campbela (Hero Journey) to byłby to twór schizofreniczny.
@SaintWykopek: 1/2
Wszyscy wiedzą że Republika byłą słaba, skorumpowana i niestabilna politycznie a Imperium wprowadziło porządek, rozwój technologiczny i podwaliny pod nieuniknioną wojnę ideologiczną obronną z Vongami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Interquele z historiami nowej sagi same to delikatnie sugerują że wszystko było w odcieniach szarości - gdzie u białych dominuje nie współpraca a szeryfowanie solo a nota bene czarnych - niezamierzona gra słów - brak indywidualizmu
Niebobrawny - @SaintWykopek: 1/2
Wszyscy wiedzą że Republika byłą słaba, skorumpowan...

źródło: comment_1644315176H0aSQCI3SiuPbCB9QdFReH.jpg

Pobierz
2/2

Prawdziwą zakałą galaktyki był Obi 1. Popatrzmy:
- #!$%@? poczucie humoru, którego nie akceptował nawet tolerancyjny Qui Gon;
- przez jego głupi błąd Qui Gon zginął na Naboo, bo za późno uznał, że jednak pobiegnięcie na pomoc swojemu mistrzowi to dobry pomysł;
- cudem pokonał ww. Zabraka, głównie dlatego, że tak naprawdę #!$%@? wie dlaczego bo jak wykonał skok to tamten nie wiem, myślał o Twilekance, którą będzie #!$%@?ł z powrotem
Niebobrawny - 2/2

Prawdziwą zakałą galaktyki był Obi 1. Popatrzmy:
- #!$%@? poczu...