Wpis z mikrobloga

Hej Mirki potrzebuje porady bo ja mogę być w tej sytuacji nie obiektywny mianowicie,
Z moim #rozowypasek od jakiś 7 miesięcy podchodzi do seksu jak do odchaczenia kolejnego zadania na dzień od zrobić robotę i iść spać, niby nic dziwnego bo razem jesteśmy ponad 7 lat z czego 2 lata po ślubie ale w sobotę moja żona wróciła z ogromnym bukietem niby dostała od pracowników z firmy za to że tak ciężko pracuje.

Pytanie głównie do #rozowepaski czy wam też w pracy dają takie spontaniczne prezenty ?
#zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1644254724qiK2WiF2g99CFxL1TEoYlR.jpg
  • 44
już widzę oczami wyobraźni jak się składam na bukiet dla naszej Anetki, bo tak ciężko pracuje XD śmieszne, ale niemożliwe


@Magdozaur: Ale z drugiej strony zarywając do zajętej Panny raczej też nikt #!$%@? nie wyskakuje z bukietem kwiatów na pół domu xD

Nie wiem czy ja żyję w innym świecie, ale jak się kogoś puszcza bokiem to raczej się owy fakt ukrywa, a nie paraduje przed oczami.

Prędzej w takich sytuacjach
@QiZiW: masz sposobność, to rzuć okiem w jej bilingi (o ile nie ma drugiej simki, drugiego telefonu, o którym nie masz bladego pojęcia lub kontakt odbywa się przez komunikatory internetowe).

@onpanopticon: szczerze z perspektywy różowej - wyskakują xD
Simpiarstwo nie zna granic i chłop wiedząc, że różowa ma męża/partnera/chłopaka, potrafią robić cuda na kiju.

Oczywiście nie zaprzeczam wersji, że jest to zrobione po złości, żeby wzbudzić zazdrość, ale wtedy wersja z kwiatami od ludzi z pracy (w tym od kobiet zapewnie), jak to ma wzbudzić zazdrość? Że u Mirka w pracy go nie doceniają?

Mi się wydaje, że bolec na boku
@QiZiW: aha, czyli ona abo ma na siebie (w sensie nie macie np. jakiegoś duetu i to nie Ty ogarniałeś umowę). Albo z pozycji kompal logując się do panelu użytkownika na stronie operatora, albo przez apkę w telefonie.
@QiZiW: Po 9 latach związku i z 2 dzieci na karku z żoną mam udane życie łóżkowe. Więc znudziła się u ciebie twoja kobieta tobą jak jej sex frajdy nie sprawia i cię już nie pragnie. A pragnienie bez miłości to tylko ruchanie. A ruchanie bez miłości to patologia związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)