Wpis z mikrobloga

@Dolan: Tak #!$%@?, bo życie w państwie bezprawia, gdzie tabun glin pilnuje jakiejś #!$%@? willi, powoduje, że ludzie mogą tylko i wyłącznie jeździć do swojego garażu. Gdzie my żyjemy, że polaryzacja jest tak duża, że zamiast tropić patologie, patologie się tłumaczy tym, że ktoś musi mieć garaż na kłódkę. Jak tu ma być normalnie? Jeśli to jest normalne miejsce parkingowe, to nikomu do jego własności. Może sobie stać i takie wyjebka
@slaper: odezwali się malkontenci! Nasza Policja jest wspaniała i ma bardzo ważne obowiązki, POMAGA I CHRONI. Myślicie, że łatwo obstawić patrolami wszystkie galerie w celu pilnowania, czy suweren ma maseczki na twarzy????? Są chyba rzeczy ważne i ważniejsze, a przecież na biednego nie trafiło, to na pewno jakiś prywaciarz złodziej, albo inny burżuj patrzący ze złotego wieżowca z góry na biednych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slaper: #!$%@? prądem po jajach za takie coś.

Oj tak, jestem spokojnym przegrywem, ale jak mi ukradli z piwnicy rower za 500 zł, to poczułem taka złość i pogardę, że tak sobie wtedy pomyślałem, że jakby mi ten złodziej wpadł teraz w ręce to bym za*ebal. Oczywiście nie wiem, jak by było, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak się zachowa, ale pamiętam do dziś że takiej nienawiści to nie
@wojtas_mks z nowych to z 4k, jebną z 4 aut zakretarkami w kilka minut w jedna noc, w tydzien maja po 15-20k na łeb

A jak ich #!$%@? to to chyba podpada pod tylko kradzież, albo dostaną zawiasy albo jakies śmieszne kary typu rok do odsiedzenia. Zabim ich #!$%@? to zdaza zarobic tyle ze jak wyjda to maja po 200k

Za 200k to sam chętnie bym poszedl pierdziec w pasiaka na rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slaper: prosta zasada: nie kupuje się japończyka/koreańca w Warszawie żeby go trzymać pod pod chmurką ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio nie wiem co ludzie mają w głowach, że kupują auta po 100k zł i nie mają miejsca parkingowego xDD typowy nosacz jest typowy.

@Dolan: mojej znajomej #!$%@? toyotę z ogrodzonego podwórka. Nawet bramę zamknęli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stanisławów Pierwszy. Oczywiście samochod
@slaper tak na przyszłość są takie czujniki wstrząsowe, wystarczy że lekko się poruszy i wysyła SMS

Toczenia nie wykryje ale wciąganie na lawetę albo podnośnik to bez problemu

Mam to w ulach zamontowane