Wpis z mikrobloga

Chyba beznadziejna godzina na takie wpisy, ale mircy stworzyłem zalążek powieści i chce się tym jak najprędzej podzielić. Proszę o szczera krytykę (pewnie będzie bolało). Zapewne będą różne błędy, ale postaram się to przejrzeć po raz piąty później, dobranoc wszystkim.

https://www.wattpad.com/story/300866996?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=share_writingpage=create℘uname=Broryz55℘_originator=gPgfbgxukFmMRNZqRzVqN5susf3XQeZgBAxPUTN7oNU9LcyMKhFIG%2BGuxq%2FlM6T6hBIL6GWN1vDTyBnfQByQ8fsAn%2BqhbAhyWjEezcmXG%2FXHcHTXV6yn5t%2BMw2TH91n1

#tworczoscwlasna #chwalesie
  • 8
@lucor To te 10 linijek? Pewnie trochę zaciekawia, ale jeśli ktoś w 10 linijkach zawiera literówki, to dla mnie jest znak, że sam tego nie przeczytał uważnie, tylko napisał na szybko. I dla mnie osobiście taki tekst sam siebie wyklucza.

- Jake pracuje już 70 lat? - to zaciekawia, no bo według dzisiejszego sposobu myślenia powinien być już staruszkiem
- rutynowa sytuacja - nie leży mi to sformułowanie, sam nie wiem czemu
@stanton7: Wybacz, ten serwis widocznie jest trochę nieintuitywny. Należy klinknac na belkę z napisem "zacznij czytać" lub zjechać trochę niżej na "1 część" i dalej "Prolog: Czarne Słońce" aby otworzył się właściwy tekst.

Te 1500 słów zostało napisane pod wpływem natchnienia, oczywiście poprawię wszystko najlepiej jak tylko potrafię. Doświadczenie podpowiedziało mi, że jak tego nie napiszę i nie opublikuję, to istnieje ryzyko, że znowu wpadnę w spiralę analiza-paraliż i wszystko usunę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lucor: nayomist zamiast natomiast w streszczeniu.
Czarne słońce to tytuł całości, czy prologu? (Sorry, nie łapie się w tym portalu) - bo jak colosci to już jest książka o takim tytule