Wpis z mikrobloga

#rpg #gry #planescapetorment
Więc zgodnie z wynikiem ankiety będę przechodziłem Planescape: Torment. Czy są jakieś must-have tipy dla początkującego gracza? Jakieś głupie buildy które łatwo popełnić? Osobiście najchętniej bym grał typem barda/łotrzyka ale nie wiem czy to nie będzie zbyt nużące na dłuższą metę, czytałem że jeśli chodzi o walkę to jest to jedna z najbardziej nieciekawych gier na infinity engine
TytyMagSwag - #rpg #gry #planescapetorment
Więc zgodnie z wynikiem ankiety będę prze...

źródło: comment_1644186063r5jBaf5e5B2GJ1y9Mpk1mJ.jpg

Pobierz
  • 9
@TytyMagSwag: jesli chcesz poznac jak najwiecej fabuly, to musisz grac pod maga tak jak powiedizial @batouu:
Niestety...
Do dzis pamietam, jak gralem za dzieciaka i mialem w #!$%@? problemy z rakela i tym labiryntem przed nia. W koncu jak udalo mi sie przejsc ten etap i bylem w takim pustynnym miescie, to chyba cos popsulem bo chyba zabilem postac wazna dla watku fabularnego i nei moglem grac dalej (albo cos
@TytyMagSwag: Tak jak kolega u góry wspomniał - graj magiem, bo dzięki temu odblokujesz wiele ścieżek fabularnych i kwestii dialogowych. Z takich małych porad to tak:
1) Jak zdobędziesz kulę od Faroda to miej ją cały czas w ekwipunku - to jedyne co mogę powiedzieć, nie chcę spojlerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) Staraj się czytać naprawdę wszystko, łącznie z opisami środowiskowymi.
3) Nie lekceważ żadnego "podejrzanego"