Wpis z mikrobloga

Pamiętacie inbę z imigrantami na granicy z Białorusią? P0lki mało się nie zesrały, żeby wpuszczać każdego bez jakiejkolwiek weryfikacji Ahmeda czy innego Abdula mimo, że była to prowokacja Łukaszenki. Jak dobrze wiemy imigranci w większości byli to ludzie, którzy po prostu chcieli nielegalnie się dostać do Europy. Nie byli to biedni ludzie, często mieli lepsze ciuchy i Iphony niż 3/4 wykopków. Przede wszystkim nie uciekali przed wojną, w ich rodzimych krajach nic im nie groziło. Przypominam, że wtedy sytuacja dotyczyła około 2-5 tysięcy osób, a huczały o tym wszystkie media i Juleczki robiły smutne tiktoki o tym, jak to ludziom trzeba pomagać i że żaden człowiek nie jest nielegalny.

Obecnie mamy do czynienia z sytuacją, gdzie nasz sąsiad jest w stanie realnego zagrożenia konfliktem zbrojnym z bądź co bądź potęga rosyjską (jak na realia nasze czy ukraińskie, to nie ma co porównywać nawet potencjału zbrojnego). Najprawdopodobniej czeka nas wielka fala UCHODŹCÓW, którzy będą szukali w Polsce schronienia. Czemu o tym żadne Juleczki tak chętnie nie mówią? Ano różnica jest taka, że teraz głównie przyjadą do Polski kobiety, a nie bliskowschodni królowie z egzotyczną urodą. P0lki wiedzą, że zalew 1-2 mln kobiet spowoduje, że jedna z ich głównych wartości, czyli artefakt przestanie być aż tak przepłacany. Myślę, że wiele ukraińskich kobiet okazało by się wiele lepszych do związku i małżeństwa niż kobiety urodzone w Polsce, do tego kryzys na rynku matrymonialnym by został zażegnany, a na tym też powinno wszystkim politykom zależeć (przyrost naturalny, rodzina jako podstawowa komórka społeczna). Wiadomo, że mężczyźni będą bronić ojczyzny, więc wśród uchodźców jedynie ułamek będą stanowili zdrowi mężczyźni.

Musimy jak najszybciej przyjąć do siebie UCHODŹCZYNIE i uchodźców z Ukrainy. Myślę, że tamte kobiety nie będą miały problemów z asymilacją tutaj (w przeciwieństwie do obcych nam kulturowo imigrantów z Afryki). Dziwi i smuci mnie fakt, że gdy cierpiało 2 tysiące osób to zainteresowanie feministek było bardzo duże, a gdy cierpieć mogą dziesiątki milionów osób, to tematu nie ma...

Apeluję o jak najszybszą pomoc humanitarna dla naszych ukraińskich braci! Niech Polska stanie na wysokości zadania i uratuje jak najwięcej żyć!

#przegryw #ukraina #wojna #polska
#przegryw #p0lka #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
KRZYSZTOFDZONGUN - Pamiętacie inbę z imigrantami na granicy z Białorusią? P0lki mało ...

źródło: comment_1644176197WKWP8LcZdMUebKKI32jupM.jpg

Pobierz
  • 22
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Co miesiąc z Francji przez kanał la manche na łódkach do uk przedostaje się 20k osób i liczby są coraz większe, a mimo to nie zrobiono i nje robią z tego takiej inby jak z bialorusia to miało miejsce przy duzo mniejszych liczbach
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: widac, ze jesteś jedak mało mądry i powtarzasz głupoty. Mieli drogie ciuchy i iphony. To podróbki markowych firm. W Polsce jest prawo, ktore chroni firmy. Po za Europą, telefon, ktory wyglada jak Apple kosztuje 70-100euro. Juz pomijajac, ze ten telefon spelnia ważniejsze funkcje w Afryce niz w europie.(dowod, bank, mikroplatnosci, kontakty) o ubraniach nie wspomnę, gdyż ktoś w kurtce za 8k to juz dawno byl by w Europie. To też
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Czy tylko ja przestałem patrzeć jakiej narodowości jest kobieta jeśli mi się podoba? XD Jak już chcesz pisać o takich rzeczach to w moim skromnym odczuciu przede wszystkim #p0lka będą miały problem inny który będzie wywoływał masowy ból tego na czym siedzą a mianowicie żyjemy w kraju gdzie jest kult matki polki jakiś bliżej nieuzasadniony kult szacunku do kobiet i tak dalej gdzie szacunek się właściwie wymusza. I teraz przyjadą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: tak i znalezienie pracy przez Polaków będzie graniczyć z cudem i jeszcze rozwalisz strukturę etniczną i wyznaniową społeczeństwa. Imigranci są tu niepotrzebni i niemile widziani (oprócz pracodawców bo są tani). Firmy sie zawijają a ten ludzi chce sprowadzać