Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #michniewicz I trochę #kanalsportowy
Co do rozmów Michniewicza.
Wójcik nie żyje-nic nie powie
Ryszard F-wiarygodność zerowa
Podsłuchów nie bylo

Ci mu szkodzi powiedzieć "Fryzjer dzwonił nakłaniał do korupcji, obiecano mi to i to, nie zgodziłem się", "a prokuratury nie powiadomiłem bo się obawiałem wpływów Fryzjera, tego że będę spalony w środowisku i tego że nikt mi nie uwierzy bo przecież nie mam dowodów"

Zamiast tego pamięta wszystko z tamtego dnia poza faktem o czym gadali.
  • 6
Jak juz idziesz w zaparte i mowisz przez naście lat ze nie pamietasz to jakby to teraz wygladalo powiedzenie ze kłamałem? Jak juz obrales jakas sciezke to jej sie trzymasz, to raczej logiczne.

To co mowisz ma sens, ale juz mleko sie rozlalo z perspektywy CM i bylby glupi gdyby nagle zmienil zdanie. Na czynny udzial w sprzedaniu meczu nie ma zadnych dowodow - pilkarze go nie wskazali a jako trener zmiany
@martin123154 czemu nikt go nie wskazał, #!$%@? ŻADEN który był w to zamieszany? To mnie cały czas zastanawia. Skoro ktoś wiedział to prędzej czy później parę by puścił, a tu wszyscy trzymają wodę w ustach. Coś tu grubo nie gra....bo nie wierzę że nikt na nikogo nie gadał w zamian za niższe wyroki czy łagodniejsze kary
@korni007: Dlaczego logicznym byloby gdyby po prostu fryzjer mu powiedzial - mecz sprzedany, pilkarzy przekupilem, obserwatora przekupilem, ty nic nie musisz robic po prostu rob to co zwykle wynik sam sie zrobi bo o to zadbalem.
Tylko wtedy czemu o tym nie powidzial publicznie dawno? To nie jest nic co by zamknelo drzwi do kariery trenerskiej, wiele osob z wyrokami gra/trenuje.