Wpis z mikrobloga

Odstawianie od piersi dwulatka to niełatwa sztuka. Potrafi się sam dobrać do zestawu, wyciąga, łapie, szczypie i umie głośno krzyczeć "cycek". W nocy trzeba spać w golfie oraz na brzuchu, jednocześnie cierpliwie podchodząc do wymuszania mleka płaczem i jękami. Na szczęście bidon z naparem lipowym pomaga. To już czas... Jestem wymęczona fizycznie i przebodzcowana. Dałam swemu dziecku bardzo duzo przez te 24 miesiące, co napawa mnie zadowoleniem, ale to koniec.


#dzieci #rodzice #karmieniepiersia #zwiazki #ciemnamama
Pobierz ciemnienie - Odstawianie od piersi dwulatka to niełatwa sztuka. Potrafi się sam dobra...
źródło: comment_1644140153OkGo7bHzHm09dtrHPIbjXu.jpg
  • 131
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@crazykokos: akurat z naszego kierunku to największe dzbany się na pedagogikę przypisywały bo na informatyce za trudno. Moja siostra też studiuje więc mam jakiś pogląd na studentów tego kierunku. I ty niestety to potwierdziłaś. Specjalnie wszystkie komentarze przeczytałam a tam wychodzi, że nawet ze zrozumieniem nie przeczytałaś ale pouczasz. Nieźle. Uwielbiam takich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciemnienie: Koleżanki, które pracują w przedszkolu mówią, ze największym problemem są matki.
Nie bierze się taka opinia znikąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamietam jak ja się musiałam męczyć z takimi rodzicami- jest kartka w szatni a na niej napisane „dzieci z katarem i przeziębionych nie przyprowadzać”, sezon jesienny i każda przyprowadza, „bo ma prace”.
Ale to była męczarnia przemówić im do rozumu.

Pamietam takiego Krzysia, przyszło ewidentnie
@crazykokos:
Pamietam takiego Krzysia, przyszło ewidentnie chore, matka poleciała do pracy. Prowadzę zajęcia a krzys czuje się coraz gorzej, ma kaszel raki ze az robi się czerwony i się dusi. Zadzwoniłam do matki ze ma natychmiast przyjechać po dziecko i do lekarza a ta z mordą, jeszcze przy chorym dziecku w przedszkolu awanturę kręciła xD
@Leszcz_Bagienny: A widzisz co napisałam wyżej, ze opinia innych na mój temat mnie nie obchodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja znam siebie najdłużej i najlepiej. Nawet opinia znajomych, którzy mnie znają zaledwie 5 lat mnie nie interesuje.
To świadczy o kompleksach, gdy przejmujesz się tym co myślą o Tobie inni. Takie osoby są mocno niedowartościowane i potrzebują akceptacji wszedzie.
Ja nie jestem niedowartościowana ( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Leszcz_Bagienny: A widzisz co napisałam wyżej, ze opinia innych na mój temat mnie nie obchodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja znam siebie najdłużej i najlepiej. Nawet opinia znajomych, którzy mnie znają zaledwie 5 lat mnie nie interesuje.

To świadczy o kompleksach, gdy przejmujesz się tym co myślą o Tobie inni. Takie osoby są mocno niedowartościowane i potrzebują akceptacji wszedzie.

Ja nie jestem niedowartościowana ( ͡° ͜
@ciastko_maslane: Można oczywiście powiedzieć, ale to nie znaczy, ze mnie to zainteresuje albo, ze podzielę te zdanie.
Każdy ma swoje zdanie i JA to rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ależ się oburzasz cały dzień, reagujesz emocjonalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem o czym to świadczy, ale nie powiem, bo na pewno, na 100% poczujesz się bardzo urażona ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ciastko_maslane: Można oczywiście powiedzieć, ale to nie znaczy, ze mnie to zainteresuje albo, ze podzielę te zdanie.

Każdy ma swoje zdanie i JA to rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ależ się oburzasz cały dzień, reagujesz emocjonalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem o czym to świadczy, ale nie powiem, bo na pewno, na 100% poczujesz się bardzo urażona ( ͡° ͜ʖ ͡