Wpis z mikrobloga

dlaczego kobiety musza byc takie wredne? jakby mam fajny zwiazek, oboje sie dobralismy fajnie i sie staramy dla siebie nawzajem, no i ostatnio moj facet sprawil mi kwiaty oraz mały prezent ze wzgledu na to, że mialam ogormne problemy zdrowotne i praktcznie kazdego dnia przez to płakałam wiec postanowił na zakoczenie tych problemów mi tak dzien umilic. Przyszedł pod moja prace z tym no i pech chciał ze znajome z pracy widziały. No i tu sie zaczeło musialy to pokomentowac, ze takich rzeczy nie trzeba dosatwac, ze one wola milosc i wsparcie na co dzien i masa obrazania mnie za plecami, smiechy hihy, czasem czuje sie strasznie wyobcowana wśród kobiet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xblackwidowx: pytasz o takie rzeczy na wykopie? Przecież zaraz zwyzywają chłopa od beciaka bialorycerza xD a serio - niej gdzieś, co ludzie mówią, baby są wredne, widocznie w ich związkach czegoś brakuje, skoro próbują wytykać coś Tobie - w Twoim związku to Ty masz być szczęśliwa, a nie koleżanki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Mleko: one wszystkie mężatki z dziećmi wiec totalnie ich nie słucham bo uznaje, że mam zupełnie już inne podejście do życia co czasem jest mi okropnie przykro, bo w sumie za nic jestem alienowana..

@xblackwidowx: Jesteś za to że jestes najmlodsza w zespole. Wiem co mowie, pracowalem juz z samymi kobietami i te starsze nie mogly zniesc mlodszej konkurencji. A jesli jestes w ich oczach atrakcyjna to juz w ogole
@xblackwidowx baby są zazdrosne i zawistne. Same marzą o idealnym partnerze, a dobierają sobie byle kogo, żeby tylko nie być samotną, bo żaden porządny facet takich wredot nie zechce. Tobie się udało znaleźć świetnego chłopaka i one nie mogą tego przeżyć i są zazdrosne. Ty też bądź złośliwa - czerp przyjemność z rozczarowania ich życiem, że muszą Ci docinać. Żyj z myślą, że z nich wszystkich masz najlepiej poukładane życie uczuciowe. I
@xblackwidowx #!$%@?, kim Ty się przejmujesz? Dbaj o to by Tobie było dobrze :). Nie próbuj się przypodobać komuś kto jest fałszywy. Trzymaj z tymi co są w porządku. Tamtych bab nie nazwałbym znajomymi. Tak się nie robi.

A szczerze mówiąc wolałbym być wyobcowany niż mieć wbity sztylet w plecy będąc wśród fałszywych przyjaciół.

Także jeszcze raz napisze, skup się na sobie i dbaj o to by Twoje życie było fajne. Ciesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ranger: uderz w stół a nożyce się odezwą xD na razie pierwszy tu piszesz o bialorycerstwie xD

Dla chłopaka wielki plus. Karyny olej a jemu daj odczuć, że to doceniasz. Najczęstszą przyczyną tego, że faceci odpuszczają z takimi miłymi rzeczami jest odczucie, że nie warto robić nic skoro partnerka tego nie docenia. Oczywiście to działa w obie strony.
  • 2
@xblackwidowx: pamiętaj, że nie wszystkie takie jesteśmy, żeby nam te żmije złej renomy nie robiły ()
Domyślam się, że one prywatnie też aż takie złe nie są, tylko rywalizacja w pracy potrafi z człowieka wydobyć wszystko co najgorsze. Radzę nie dać się wciągnąć w ten krąg obrabiania dupy innym. Ja się na chwilę dałam i kompletnie mi ta atmosfera ciągłej intrygi zniesmaczyła moją pracę, którą