Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 37. urodziny obchodzi nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Najlepszy strzelec w historii reprezentacji i Pucharu Europy/Ligi Mistrzów. 5 Złotych Piłek, 4 Złote Buty. Zdobył tytuł króla strzelców w Anglii, Hiszpanii i we Włoszech. Zawsze będę wdzięczny losowi, że mogłem i mogę dalej podziwiać tego kozaka.
Sto lat, Królu!
#mecz #pilkanozna #cr7 #legenda
smialson - Dzisiaj 37. urodziny obchodzi nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Najlepsz...

źródło: comment_1644045776Tkd20yWNLC5qWVwUpEaEp6.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • 1
@smialson ehh jak dziś pamiętam jak za dzieciaka płakałem z szczęścia po tej główce w finale Pucharu Króla z Barcą. No a później to już piękna historia
  • Odpowiedz
@Niegodnik: Najlepsze jest to, ze wszystko tak można sprowadzić do absurdu. Górnik? Wydobywa z ziemi czarne kamyki, aby na wsiach można było używać starych pieców i potem wszyscy wdychają gowno. Strażak? Oblewa wodą ogień zeby uratować dom który jest do rozbiórki zeby doszczętnie nie spłonął. Lekarz? Dba o zdrowie ludzi o których upomniała się selekcja naturalna. Mirek? Traci czas który w którym mógłby poprawić relacje z rodziną, albo swoje zdrowie, albo
  • Odpowiedz
@death070: Odwieczna beka z frajerów którzy robią się czerwoni na sam widok wpisu czegokolwiek związanego z piłką nożną. Ładnie musieli tam tobą szorować o podłogę na wfie w szkole, ze do tej pory wywołuje to w tobie taką zawiść xDˣᴰ. Pewnie nie raz dostałeś piłką w brzuch, co grubasku?

A jeszcze śmieszniejsze jest to, ze napisałeś to bo myślałeś, ze dostaniesz jakiś poklask a tymczasem każdy cie zgnoil jak twoi znajomi
  • Odpowiedz
Można sobie śmieszkować z piłki, można żartować z C. Ronaldo, ale naprawdę trudno nie oddać mu szacunku.
Tu już nawet nie chodzi o to, co potrafi jako piłkarz. To po prostu Wielki Mistrz i wybitny człowiek.

Przez ponad 15 lat utrzymać się na absolutnym topie najpopularniejszej dyscypliny, gdzie poziom konkurencji jest wręcz absurdalnie wysoki. W wieku 37 lat być dominatorem grając na pozycji, na której zawodnicy schodzą ze sceny 3-5 lat wcześniej.
  • Odpowiedz
@smialson: Największy crack w historii piłki nożnej i sportu. Chyba tylko Jordan mógłby próbować z nim konkurować. Szkoda tylko, ze to już schyłek tej przygody, bo w swoim prime był nieosiągalny dla nikogo.
  • Odpowiedz
@dergfell: tu nie chodzi o dyscyplinę, przeca curling też ma kibiców i nic di tego nie mam tylko dziwi mnie skala popularności tego #!$%@? sportu jakim jest piłka i to jak ludzie przeżywają.

Jest to oczywiście cała psychologia tłumu, tak mi przynajmniej tłumaczył kumpel kibic lecha że nie chodzi i piłkę tylko inne sprawy a sama gra jest dla niego nudna i #!$%@?.

Lubiłem grać na wf na obronie ale patrzeć
  • Odpowiedz