Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 37. urodziny obchodzi nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Najlepszy strzelec w historii reprezentacji i Pucharu Europy/Ligi Mistrzów. 5 Złotych Piłek, 4 Złote Buty. Zdobył tytuł króla strzelców w Anglii, Hiszpanii i we Włoszech. Zawsze będę wdzięczny losowi, że mogłem i mogę dalej podziwiać tego kozaka.
Sto lat, Królu!
#mecz #pilkanozna #cr7 #legenda
smialson - Dzisiaj 37. urodziny obchodzi nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Najlepsz...

źródło: comment_1644045776Tkd20yWNLC5qWVwUpEaEp6.jpg

Pobierz
  • 108
@death070: no? A co to ma do rzeczy xd nadmierne przejmowanie się piłką, o ile się w nią nie inwestuje, jest idiotyczne ale pisałeś o piłkarzach, którzy skoro jednak wymasterowali dziedzinę która chcąc nie chcąc jest cholernie opłacalna. Jeśli małpa mogłaby osiągnąć w niej taki poziom jak topowy gracz to ty też powinieneś spróbować. A fakt że najpierw wyzywasz piłkarzy a potem kibiców brzmi trochę jakby cie piłkarzyki w szkole gnębili
@dergfell: kiedy tu kogoś wyzywałem? po prostu określiłem tak a nie inaczej ludzi którzy tak się zachwycają tym nudnym sportem.

Często ci ludzie nie reprezentują sobą niczego wartościowego prywatnie, tak jak np bokserzy, a ludzie szczają po gaciach bo jakoś fikuśnie kopnął piłkę.

Już bym rozumiał jakby się lali czy coś, ale bieganie nażelowanych chłopków w śmiesznych gatkach za piłeczką aby jąa wbić w prostokąt wcale nie jest ciekawe, nie w