Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 37. urodziny obchodzi nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Najlepszy strzelec w historii reprezentacji i Pucharu Europy/Ligi Mistrzów. 5 Złotych Piłek, 4 Złote Buty. Zdobył tytuł króla strzelców w Anglii, Hiszpanii i we Włoszech. Zawsze będę wdzięczny losowi, że mogłem i mogę dalej podziwiać tego kozaka.
Sto lat, Królu!
#mecz #pilkanozna #cr7 #legenda
smialson - Dzisiaj 37. urodziny obchodzi nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Najlepsz...

źródło: comment_1644045776Tkd20yWNLC5qWVwUpEaEp6.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@death070: >bieganie nażelowanych chłopków w śmiesznych gatkach za piłeczką aby jąa wbić w prostokąt
serio żałosne jest takie gadanie, myślę że 99% czynności można spokojnie spłycić w taki sposób żeby śmiesznie brzmiała w czyjejś narracji. piłka to tez multum aspektow strategicznych, przygotowywanie pod konkretnego rywala, czytanie gry itd., a po drugie kibicowsko to tez bezposrednie reprezentowanie danej grupy osob (teraz moze juz to zyje wlasnym zyciem a nie z załozenia
  • Odpowiedz
@smialson
Fajnie by było zobaczyć go i Messiego w jednej drużynie jeszcze jak są w miarę w formie. Ciekawe jakby to wyglądało. Chyba najbardziej realnym scenariuszem byłby jego transfer do PSG. Ich stać na takie transfery i lubią gwiazdy. Może jak zidan zostałby trenerem PSG to ściągnie Ronaldo.
  • Odpowiedz