Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 37. urodziny obchodzi nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Najlepszy strzelec w historii reprezentacji i Pucharu Europy/Ligi Mistrzów. 5 Złotych Piłek, 4 Złote Buty. Zdobył tytuł króla strzelców w Anglii, Hiszpanii i we Włoszech. Zawsze będę wdzięczny losowi, że mogłem i mogę dalej podziwiać tego kozaka.
Sto lat, Królu!
#mecz #pilkanozna #cr7 #legenda
smialson - Dzisiaj 37. urodziny obchodzi nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Najlepsz...

źródło: comment_1644045776Tkd20yWNLC5qWVwUpEaEp6.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@Ryszard25: Roberdzika bardzo szanuję, ale Cristiano pod względem całokształtu kariery to inna liga (tylko Leo może się z nim równać).
Co nie zmienia faktu, że Lewy to wybitny gracz.
  • Odpowiedz
@death070 "piłka sport dla nizin" to #!$%@? oglądać szachy to sport dla inteligentynych. Nawet nie wiesz co można przeżyć jak się komuś naprawdę kibicuje co też integruje ludzi. A po za tym sport to zdrowie i jak ktoś lubi pokopać rekreacyjnie to zazwyczaj lubi pooglądać jak robią to profesjonaliści. Tak jak ty piszesz to jakbyś napluł na wszystkich kibiców na świecie wszystkich dyscyplin sportowych. Co powiesz o np. Sprinterach? Przecież wystarczy
  • Odpowiedz
Tak jak ty piszesz to jakbyś napluł na wszystkich kibiców na świecie wszystkich dyscyplin sportowych


@Bulletproof-50: raczej nie, nie widziałem aby kibice innych dyscyplin płakali bo ktoś przegrał lub skakali jak małpy z radości bo wygrał a w piłce to nagminne i o to chodzi że ludzie to traktują jak jakąś religię.

Ty kibicujesz takiej drużynie a ona ma cię w piździe i zarabia swoje miliony i to za co.
  • Odpowiedz
@death070 to ty #!$%@? sportu nie oglądasz typie. O czym ty gadasz ignorancie. Dla mnie wystarczy że raz kiedyś miałem trening z profesjonalnymi piłkarzami i już było fajnie wiesz? Ludzie się emocjonują we wszystkich sportach a w piłce widać to najbardziej bo jest najpopularniejsza. Pewnie nawet nie wiesz jak to jest kibicować w większej grupie a co dopiero siedzieć na stadionie i czuć atmosferę.
  • Odpowiedz
@Bulletproof-50: wcale nie jest najpopularniejsza, to bzdura. Kibicowanie w większej grupie? nie interesuje mnie to bo ja nic z tego nie mam że jakieś chłopki wygrają to oni mają z tego kasę. Kibicujesz im a oni by na ciebie nawet nie splunęli.
  • Odpowiedz
  • 0
@smialson

Ostatnim sezonem wbrew pozorom udowodnił, że jest lepszy niż Messi.

Messi nie może się odnaleźć w lidze w której superdużyną grą przeciw ogórkom.

A Ronaldo potrafił się odnaleźć w przeciętnym (jak na PL dziś) i grać z nim przeciwko najlepszym klubom w Europie.
  • Odpowiedz